Öneri Yeni u1 ve u2 harita önerisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve OKU tarafından 28 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce mantaklı mı ?

 1. Evet

 2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
 1. OKU

  OKU User

  Herkese iyi oyunlar bugün aklıma gelen yeni oyun içeriği önerisini anlatmak istiyorum.
  Sabırla sonuna kadar okumanizi rica ediyorum.Simdi oyuna yeni 2 harita eklenicek her şirkete özel olabilir yada olmayabilir yapimcilara kalmis haritalar örnek u1 u2 haritalari u1 haritasindaki npc'ler farkli olucak saldirmaya basladigimizda x1 x2 x3 cephaneleri arasında geçiş yapmamızı istiyecek npc üzerinde gözüken cephaneyle sıkmadıgimızda miss vurucak.Npc patladığında içinden sadece u2 haritasindaki npclere hasar veren cephane düşecek. Gelelim u2 haritasindaki npclere u2 haritasindaki npclerin enerji emilimi adli yetenegi olucak ve saldirmaya basladigimizda caninin her %25 gittinde yetenek aktif olucak ve vurduğumuz hasar kadar canini yenileyecek bu yüzden yetenek aktif olduğunda sıkmayı bırakıcaz yetenek bitince tekrar sıkıcaz yetenek suresi 5 saniye ve 4 tekrar olabilir ve npc patladiginda icinden sadece ödül olarak uridium cikicak.
  Not:u1 ve u2 haritalarindaki npclere herkes ayni hasari vurucak boylelikle herkes aynı emeği sarfedicek.
   
  Son düzenlenen: 28 Eylül 2020
 2. kardeşim bizce mantıklı olup olmayışının bir önemi varmı siz şunu ısrarla anlamıyorsunuz bot problemi çözülemeyecek bir problem değildirki böyle sürekli fikirler sunuluyor merkez bu problemi çözmek istese adımdan emin olduğum gibi söylüyorum anında çözer bakın süre vermiyorum an meselesi diyorum artık anlayın kardeşim anlayın.
   
 3. OKU

  OKU User

  Konu bot degil abi ne alakası var ben yeni oyun içeriği sundum.
   
 4. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzunda açarsanız gerekli destek toplanırsa raporlarıma seve seve ekleyeceğim. Güncelleme Ve Fikir indeksini incelemeden lütfen konu açmayınız benzer konu var ise konunuz kilitlenip arşive kaldırılacaktır. Güncelleme Ve Fikir Havuzuna buradan gidebilirsiniz. Ayrıca konunuzu açarken lütfen kurallarına uygun şekilde açınız yoksa konunuz kilitlenip arşive taşınacaktır. Kurallara buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 5. OKU

  OKU User

  Tamamdır sağolun
   
 6. bu ne yazmış ya shshsj :D
   
 7. Agır_TR

  Agır_TR User

  yeni haritalar oyuna hava katar yani isteriz
   

Sayfayı Paylaş