Etkinlik Yılbaşı etkinliği| Forum Etkinliği (Cevaplarınız)

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve hayaligenc tarafından 21 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kardanadam

kardanadam User

"2021 yılında tüm insanlık adına güzel gelişmeler yaşanmasını temenni ediyorum."
    id:170662300
    sunucu:Türkiye 4

hayaligenc bunu beğendi.
  2. Sağlık huzur neşe ve bol gülücük dolu bir 2021 dileğiyle sevgili darkorbit ahalisi.
    ID: 101413651
    SUNUCU: TR 1-5

hayaligenc bunu beğendi.
  3. Bu yıl senin yılın olacak,darkorbit buna inanıyorum. Başta sağlık, mutluluk ve huzur, nice başarılar hep seninle olsun. Tum darkorbit oyuncu arkadaslarimi sevgiyle muhabetle selamliyorum. Yeni yılın kutlu olsun!

tr:1.ve.5 serveri

id:54519987

hayaligenc bunu beğendi.
  4. 2020 gibi lanetli bir yılı geçtiğimiz için kutlarım hepinizi :D

TR2
    69469707

hayaligenc bunu beğendi.
  5. TR-2 ID 64756435 yeni yılınız hayırlara vesile olsun arkadaşlar.

6. laserofgod

laserofgod User

Sen geçmiş yıldan heyecanım, galaksinin refahı gelecek yıldan beklentim. Senin 3D efektlerine herşeyi feda edebilirim. Dünyanın en güzel oyunu, benim canım Darkorbit' im. Yeni yılın ev sahipliği yapacağın, iyi pilotlarla geçmesi dileğiyle.:p

Sen geçmiş yıldan heyecanım, galaksinin refahı gelecek yıldan beklentim. Senin 3D efektlerine herşeyi feda edebilirim. Dünyanın en güzel oyunu, benim canım Darkorbit' im. Yeni yılın ev sahipliği yapacağın, iyi pilotlarla geçmesi dileğiyle.:p
    TR-5 ID 171836873

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Aralık 2020
    hayaligenc bunu beğendi.
  7. Mineral

Mineral User

Gelenin gideni aratmaması dileğiyle yeni yılınızı kutlar bol bol uridyumlu ,oilli ,eirli etkinlikler bekler yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:D

hayaligenc bunu beğendi.
  8. hayaligenc

hayaligenc User

Merhabalar,

Katılımlarınız için çok teşekkür ederiz, yarışmamız sona ermiştir. Sonuçlar en kısa sürede forumdan yayınlanacaktır.

Bol şans herkese ;)

9. hayaligenc

hayaligenc User

Merhabalar,

Sonuçlar burada açıklanmıştır :)

Katılımınızdan dolayı herkese sonsuz teşekkür ederiz :)

Mutlu seneler ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.