Yüzüksüz

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ѕєρυlтυяα tarafından 1 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Doğru Değilmi Değerli Arkadaşlarım ?

Anketin kapanma tarihi 2 Ocak 2020.
  1. EVET

oy sayısı 1
    16,7%
  2. HAYIR

oy sayısı 5
    83,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle Merhabalar Kolay Gelsin Değerli Forum Arkadaşlarım Ve Değerli Moderatörlerim Galaxsy Gates Hafta Sonu Ek Ödüller Diye Bir Etkinlik Geldi Eyvallah Anladık Orasınıda Kuiper Kapısı Yaparak Havvoc Elde Etme Şansı Azda Olsa Vardır Kappa Kapısındada Zaten Hercules Fullenebilir Sıkıntı Yok Diyeceğim Şudur 100 Tecrübe Görevlerinde 5 Veya 6.Görevden Sonra Gamma Kapısı Tamamla Diye Gördüm Yanılmıyorsam Alpha Beta Gamma Delta Epsilon Zeta Bunlar Yerine 5 Hades 10 Hades Tamamlaya Çevirebilirsiniz Bence Yüzüksüz Hesap İle Uğraşan Çok Kişi Tanıyorum Ve Oyunda Görüyorum Farkındayım Ne Bileyim İşte O 100 Tecrübe Görevlerinde 6 Yüzük Vermiyen Kapılar Olabilir Lambda Kuiper Kappa Hades Tamamla Olabilir Zorluk İçin 2 Adet 3 Adet Bitir Yapılabilir Ve Gizli Harita Beyaz Sınırlamasıda Kaldırılmalı Bence Tam Bir Saçmalık Dediğim Gibi Bunu Düzeltirse Alman Ekibi Dahada Fazla Kazanacaklar O Görevler Düzeltilebilir Bence Kendi Şahsi Fikrim Anketime Katılan Ve Mantıklı Gören Bütün Değerli İnsanlara Şimdiden Teşekkürlerimi Sunuyorum Kimilerine Göre Yüzüksüz Saçma Falan Ama Herkesin Oynama Stili Farklıdır Bence Kimse Kimseyi Eleştiremez Ne Gerek Var Diyerek Sonuçta Oyundur Zevkler Tartışılmaz Teşekkürler

2. sevval09

sevval09 User

Yüzüklü hesabın olayı zaten zor olması bu zorluklara gelemiyorsanız takın yüzükleri parmağınıza :)

3. M-A-Y

M-A-Y User

Allah akıl fikir versin

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,
    Konunuzu Bölüm Kuralları'na uygun olmadığı için arşive taşıyorum. Kuralları inceledikten sonra lütfen yeni bir anket açmaktan çekinmeyin efenim :)

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.