Öneri Zephyr Gemisi Güncellemesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ☆۩۞●SALLAMA●ÇAY●۞۩☆ tarafından 3 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gemiye uygulanması gerektiğini düşündüğüm bu değişiklikler uygulanmalı mı?

Anketin kapanma tarihi 3 Nisan 2020.
 1. Evet, gemi güncellensin.

  100,0%
 2. Hayır, gemi güncellenmesin.

  oy sayısı 0
  0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Aralık ayında aramıza yeni bir gemi katıldı. Adı Zephyr. Bu geminin 2 yeteneği var:

  1) Momentum: Bir NPC'yi öldürmek Momentumu 20 defaya kadar şarj eder. Momentum devre dışıyken menziliniz Momentum şarjı başına 5 birim artar. Momentum etkinleştirilince, her şarj gemiye 20 saniyeliğine %1,5 hız ekler (maximum 750'ye kadar). Yetenek sona erdiğinde menziliz orijinal haline döner ve şarjınız 0'a iner. (Bekleme süresi yok)

  2) Üçlü Sağnak: Etkinleştirildiğinde, hedef NPC'nin arkasındaki üçgen bir düzende 3 patlama yaratır. Her patlama NPC'lere 20.000 hasar verir. Çakışan patlamalardan etkilenen alanlarda hasar birikir. (Bekleme süresi 10 dakika)

  Gemide değişmesi gerektiğini düşündüklerimi maddeler halinde sıralayarak anlatmak istiyorum:

  1) Momenum yeteneğinin şarjı, farklı bir haritaya atlayınca 0'a iniyor. Bu durumun düzeltilmsi gerektiğini düşünüyorum. Örneğin 4-4 PvP haritasında bir klan savaşı var ve savaşa Zephyr gemisi ile katılmak isteniyor. Ancak 4-4 haritasında Battleray haricinde bir NPC yok. O da her zaman olmuyor zaten. Belli bir sürede haritada bulunuyor. Bir savaşta gidiyim gemiyi şarj edeyim beni bekleyin diyemezsiniz. Başka bir örnek; acilen x haritasına atlamanız gerekiyor ve eğer atlarsanız şarjınız sıfırlanacak ve o haritada tekrar şarj etme durumu olmayabilir. Bu ve benzeri durumlardan ötürü yeteneğin güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum.

  2) Yine Momentum ile ilgili olarak, her NPC'nin 1 şarj vermesini anlamlı bulmuyorum. Boss Kristallon ile Streuner NPC'leri 1'er şarj veriyor. Bence NPC'lerin boyutlarına göre 1,2 ve 3 şarj vermeleri daha anlamlı olur. Örneğin; Streuner 1, Kristallon 2 ve Boss NPC'ler 3 şarj vermeli veya bunun gibi bir denge kurulmalı.

  3) Üçlü Sağnak yeteneğinin bekleme süresi azaltılmalı. Ne de olsa bu yetenek Momentum yeteneğini destekler nitelikte. 10 dakika oldukça uzun bir süre olarak göründü bana. Benim fikrim 3 veya 4 dakika olması yönünde. Ayrıca yeteneği biraz daha güzel yapabilirdiniz. ACM-1 mayını kullanması çok gülünç geldi bana.

  4) Bu gemi küçük bir gemi. Hızının biraz daha fazla olması gerektiğini düşünüyorum. Sayborg gemisinin hızı 300 ve Zephyr gemisinin hızı da 300. Zephyr gibi ufak bir geminin Sayborg ile aynı hızda olmasını mantıklı bulmadım. Bence Zephyr gemisinin hızı 310 veya 320 olmalı.

  Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar.
   
  MrWho bunu beğendi.
 2. Aery

  Aery Guest

  Merhaba,

  Konunuzu buradaki seçeneklere uygun olarak açarsanız Index bölümüne ekleyebilirim. Lütfen bölüm kurallarına uygun olarak açınız. Konunuz kilitlenip arşive taşınmıştır.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.