Duyuru Zeus Günü Değiştirilsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve crazytr123 tarafından 8 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Zeus Günü Değiştirilsin

1. Evet

25,0%
  2. Hayır

75,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. crazytr123

crazytr123 User

Arkadaşlar bilmem ne kadar dikkatinizi çekti ama ben bu oyuna başlayalı 2 ay oldu ve 2 aydır Zeus Günü Cuma gününe denk geliyor. Takvimde benden önceki dönemlere de baktım ve Cuma günü dışında hiç Zeus günü olmamış.

Ben Müslüman biri olarak Zeus (Gök tanrısı) adında bir günün sürekli dinimizde Mübarek kılınmış Cuma gününe denk gelmesinden rahatsız oldum ve art niyet olduğu kanaatindeyim.

Sizlerden ricam gerekli ve yeterli desteği verip bu günün değişmesi hususunda ki talebin üst yetkililere ulaşması sağlayıp değişmesine katkı sağlamanızdır.

Benle aynı fikirde olmayan " Kardeşim sen onların oynunu oynuyorsun tabi olacak oynama o zaman " diyenler de olabilir. Ama kendisi için 6 server açılmış bir milletin dinine saygı göstermeleri gerektiğini düşünüyorum.

2. hocam peki oyundaki bir terime dini bir bakış açısıyla bakmak ne kadar doğru?
    Sadece oyun efendim oynayın geçin bu kadar takılmanıza gerek yok :)

ateistkeci bunu beğendi.
  3. ateistkeci

ateistkeci User

Oyunda sadece Zeus değil neredeyse her şey bu tür şeylerle ilgili bu mantıkla bakacak olursak oyunu hiç oynamamak gerekiyor :p

Ayrıca Zeus gününün Cuma günü olması bir art niyet değil, sistemin oturmuş olmasıyla alakalı bir şey. Nasıl ki Cumartesi günleri Kronos için parçaları 2 katı veriyor, Pazar günleri kapıların ödülleri 2 kat oluyor veya hafta sonları indirim oluyor tamamıyla aynı şey.

Ayrıca yukarıda arkadaşımın dediği gibi bu bir oyun ve buna dini bir bakış açısıyla bakmak bence tamamen yanlış bir şeydir.

4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Oyunu oynamak için hesap oluşturmanızdan itibaren Genel İşletme Şartları'nı Forum hesabı oluşturmanızdan itibaren de Forum Kurallarını okumuş, anlamış, uyacağınızı taahhüt etmiş bulunmaktasınız.

Bu durumda bu kuralların ihlalinde de ceza alabileceğinizin farkında olmanız gerekmektedir.

Genel İşletme Şartları'nda belirtildiği gibi,
    Forum Kuralları içerisinde belirtildiği gibi,
    Açmış olduğunuz konunun dini içerikli tartışmalara yol açacak olması nedeniyle ve buna forum içerisinde izin veremeyecek olmamız nedeni ile konunuz kilitlenerek arşive taşınmıştır. Lütfen forum içerisinde görüşlerinizi belirtirken kurallara uymaya özen gösteriniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.