EİR ve Karantina

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ŞEHMUS-TOKDAŞ tarafından 27 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İER birleştire gelmeli.

Anketin kapanma tarihi 15 Ekim 2020.
  1. Evet

oy sayısı 2
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Karantinanın 6-8 kişi ile dönülmesi gerekiyor bildiğiniz gibi diğer şekilde çok uzun ve zahmetli oluyor.Ben 4 gündür karantina için grup arıyorum ve 5 kere dönebildik.Hal böyle olunca eir de kasamıyoruz.Benim tavsiyem birleştir kısmına karantina cpu karşılığında eir alma olayının gelmesi.Mesela:

1 karantina cpu:20 eir
    30 hibrit:2-3 oil
    gibi.

Karantinaya giren arkadaşlarda, şuan ki gibi olur ödüller.Cephane,uri vs de almak isteyen de kapıya girer.

2. son etkinlikte ben 500 cpu harcadım bir daha 8 kişilik grup bulman 1 sene sonra anca kardeşim savaş biletinden halletmeye bak

3. Hangi etkinlikti hocam.Birde savaş bileti 450 veriyor şuan ki ne kadar hallolabilir ki...

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konunuz bölüm kurallarına uygun değildir lütfen bölüm kurallarına uygun şekilde tekrardan açınız.

Ayrıca indeks bölümünde Eir konusu ile ilgili konulara buradan, buradan bakabilirsiniz.

Konu kilitlenip arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.