hayaligenc kimdir ^^

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Sen akıllanmazsın..

  Allah modlara yardım etsin minaral eksikliği kişiler ile uğraşması zor olsa gerek onların ki sabir işi :)

  Bu arada iyi pazarlar adminim :D @hayaligenc
  [​IMG]
   
  kaptan34 ve hayaligenc bunu beğendi.
 2. hayaligenc

  hayaligenc User

  sağol sana da iyi pazarlar :)
   
  kaptan34 ve Dontforgetme bunu beğendi.
 3. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Hoaydaa buna ban atarım ben :eek::eek:
   
 4. YARGU

  YARGU Guest

  Şuradan iki tane çikolatalı sebastian alalım :D
   
 5. Selam kardeşim.Birileri benle uğraşıp duruyor ama kim çözemedim.Ama emin olduğum şu ki sizden birilerini de kötülüklerine alet ediyor.Lütfen yeter ama.Bu kadar ayan beyan yapılmaz iftira da çamur atmada çarpıtma da.Ben bu oyuna senelerce emek para ve en önemlisi zamanımı verdim.^3-5 küfürbazın hilekar ve emek hırsızının attığı iftiraları iyice araştırmadan verilen bann cezası anca beni kızdırır.Benim yaşım 53.Devlet memuruyum.Yeşil pasaportum var.Ve ne yalan söylerim nede birisinin hakkına bilerek tecavüz ederim.Lütfen supporta yazdığım yazıyı okuyun.Ki artık benimle uğraşmasınlar.Ben kimseyle uğraşmıyorum.Paramla ve alın terimle oyun oynamaya çalışıyorum.
  Bıraktırmaya çalışıyorlar karalayıp duruyorlar ama ben aklanıyorum hep.Hep te aklanacağım inşaallah.Çünkü ben kendimi biliyorum.
  Allah hepimize yardım etsin.İşimiz çok zor.Şimdiden teşekkür ederim.

  Not:Sana bunu açık açık yazdığım için kusuruma bakma.Başka da nasıl ulaşacağımı bilemedim.
   
 6. hayaligenc

  hayaligenc User

  Selam,

  supporta yazdıkysanız eğer muhakkak yanıt gelecektir :) sabırlı oolmanızı rica ediyorum ^^ :)
   
 7. Kardeşim millet 2 gündür iyice azıttı tr2 chatte.Halseyl9 10 yarın herhalde 11 olur.Gözünüzü seveyim durdurun şu edepsizliği.İvedi.
   
 8. hayaligenc

  hayaligenc User

  Selam,

  Reportlama yapın, arkadaşlar muhakkak ki ilgilenecektirler.
   
  kaptan34 bunu beğendi.
 9. Hayaligenç beni hayal kırıklığına uğrattın bu sefer. 2007 de ilk açtığım hesap olan tr1 deki Nickaraqua nickim ile tr2 de oynarken yaşadığım tatsız olaydan ders alsınlar da TS denen illeti aile içinde fazla kullanmasınlar diye anlattığım anımdan ötürü chat banı aldım maalesef.
  Gülüyorum.. Gülmeye de devam edeceğim. Belki de beni siz kurtardınız .İleride Allah razı olsun onlardan bana iyi ki bu cezayı verdiler diyeceğim. Buna da inancım tam. Hırsızların hilecilerin yalancı iftiracıların arasında ne işin var senin dediğini duyar gibiyim şimdiden. Ama ben çizgimi bozmadım bozmayacağım inşallah. Hayatımda nokta kadar menfaat için asla virgül gibi eğilmedim. Ki bu ilk göz ağrım olan bu oyunun artık nokta kadar bile değeri kalmadı.
  Senden rica ettim yazdığım yazıyı oku da ona göre karar ver diye. Çünkü geçen seferki olayda ben haklı ama suçumda vardı. Demek ki küfüre af var ama oğlumun 5 dk benim hesabımda oynaması affedilecek bir suç değilmiş. Bundan sebep cezamın onanmasına aklım da mantığım da vicdanım da almadı. Hem de 2.10.2112 yılına kadar . Ya belki şaka yaptım belki uydurdum belki hayal kurdum velevki gerçekten de böyle bir olayı bizzat yaşadım. Ne var bunda? Ben zaten mesul değilmiyim her kim yaparsa yapsın hesap sahibi alacak cezasını. Neticede ID değişmez inkar hiç edemem yazı çizi paylaşım varsa zaten incelenecek. Gerekli ceza verilecek. Eyvallah. Böyle bi karalama ve iftira ile sadece söylenmiş bir söze göre nasıl ceza veriliyor anlamıyorum. Hele ki chatt bu haldeyken. Hele ki oyun bu durumdayken . El insaf ya. El insaf el vicdan. El akıl el fikir el adalet .Ayıptır günahtır.
  Mahkemeye versem tazminat alırım kesin. Nasıl onaylanır benim suçlu olduğum ve 2112 senesine kadar hem de. Şimdi ben bunları buraya yazmamın sebebi yalvarmayı hiç sevmem. Geçen seferden "bazı oyuncular " yalvardın yakardın da affettirdin kendini demelerine engel olmak maksadıyla buraya yazıyorum. Yoksa dediğim gibi oyun "benim değerlerime göre" zaten kendini bitirmiş.
  Bugün hesap ekstrelerime bir baktım da sadece tek kartımdan bu ayda 20 civarında alış veriş yapmışım.(düzeltiyorum tam olarak 29 kez.İnanmayan inceletsin.) + Telefondan da 4-5 tane .Sürekli canlı oynamışım .Helalinden kazandığım uridiumlarla ve kredilerle sürekli dükkandan alışveriş yapmışım. Küfür hakaret yok .Hep hak kı öven doğru yolu gösteren küfür edilmemesi için uyaran konuşmalarla ortamı yumuşatmaya çalışmışım. Tabii birkaç oyuncu hariç. Onlarla da seviyeli konuşmuşum. Ettikleri küfürleri aynen iade ediyorum buradan kendilerine. Vefat etmiş sağlık çalışanı bir arkadaşımıza , ağıza değil aklımızdan bile geçirirken utanmamız gereken küfürler edilmiştir de ertesi günü o küfürbaz tekrar küfretmek için oyuna girmiş ve küfürlerine kaldığı yerden devam etmiştir. Ama bu oğlumun 2010 senesinde ilk hesabımdan ts de konuşurken çöpünün çalınmasından ötürü, ts kurucularının hesabıma savaş açmasına sebep olduğu bir masumane olay kadar fena değilmiş demek ki! Suç belli suçlu belli hatta ve hatta adam küfürleri için hazırlıklı ve işin piri olmuş ama sürekli affedile affedile yüzsüzleşmiş artık. Arsız olmuş.
  Ben bu yazımı eğer cezam kaldırılmaz ise şikayet olarak ta atacağım .Ama önce herkes bilsin herkese de ders olsun diye paylaşıyorum. Bazı işgüzarlar da konunun özünden saparak "sen nereden biliyorsun chatte yazilanları gibi iftirada da bulunabilirler.Benim klanımda 20 gemi var.Onlarda oynayan arkadaş eş dost var.Onlardan takip ettiğimi de söyleyeyim ki laf söz olmasın .Beni tanıyan tanımayan herkesten varsa haklarını helal etmelerini diliyorum. Allaha emanet olun. Saygı ve sevgilerimle .

  Hayaligenç neden hala bir cevap yazmıyorsunuz? Ciddiye mi almıyorsunuz beni yoksa dürüst oyuncu mu istemiyorsunuz yada müşteri memnuniyeti ve hakları umurunuzda mı değil?Hangisi ya da hangileri?
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Eylül 2021
 10. hayaligenc

  hayaligenc User

  Selam,

  Chat yazışmalarını okudum, buna nazaranla 6 ay chat banının kalmasına karar verdim. Chatte yazılanlar esasdır benim için :)

  iyi akşamlar
   
 11. Öyle mi kardeşim.Tmm.Haklısın.Peki senin yaptığın bu itiraf için ne demeli o zaman."İllegali kullananlar kimler, oyunu yakınen oynadığımız arkadaşlarımız kardeşlerimiz.... diğerleri. Eğer bu programlara oyuncularımız bulaşmasa ve bizlerde müsaade etmeseydik bu kadar sıkıntı çekmezdik. Aslında sorunun çözümü yine bizde fakat bizde elimizi taşın altına koymuyoruz." Hem de daha yeni.2009 dan da değil.
  Ben adalet isterim eşitlik isterim hak isterim.2010 un şartlarıyla şimdinin şartları bir mi ki?O zaman oyuncu sayısı artsın diye herşeye müsaade edilir senin dediğin gibi illegale göz yumulurdu.Önemli olan oyuncu sayısıydı. Ben 14 senede böyle bir ceza verildiğini ne gördüm ne de duydum.Sadece benim açtığım hesap aile bireyleri ve arkadaşlarıma en az 15 taneydi. Yargılayacaksan beni o şartlarda yargıla.
  Sonra aile içinde olan bir olay nasıl suç sayılır?Hesap satma değil çalma değil şikayet yok çok masumane .Kim yorulduğunda gemisini hem eli alışsın hem de biraz dinlenip diğer işleriyle uğraşsın diye evindeki eşine çocuğuna bırakmamıştır ki hesabını.Gözünü yum tüm oyuncuları bannla o zaman.
  Dediğim gibi ben cezamın kaldırılmasını istiyorum.Değil 6 ay 6 saat bile çok bu suça verilecek ceza.Bende bunu çektim zaten hatta alacağa geçtim. Sen bir daha düşün iş uzamasın.
   
 12. hayaligenc

  hayaligenc User

  Selam,

  temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önüme koymayın bu bot ve bug banlamalarını. Bunları ben değil merkez karar veriyor! Hala anlamamakta ısrarcıysanız benim yapabileceğim bir şey yok. Tüm ülke liderleri gibi benimde belli başlı yetkilerim var, bunların haricinde ki işlemlere merkez karar veriyor.

  Gelelim diğer durumlara, hesap paylaşımlarını yakaladığım anda banlıyorum, bunlarında belli bir kaideleri var. Deliller olduğunda anda gerekeni yapıyorum.

  Chat banın için yaptığın itirazı reddediyorum. Durumu merkeze taşıyabilirsiniz.

  İyi günler
   
 13. Ya sinirlendirmeyin beni.Hesap paylaşımı böyle mi oluyor?Yada hesap paylaşımının cezası chatt banı mı ki bana böyle bir ceza verdiniz.Kapat o zaman hesabımı..
   
 14. hayaligenc

  hayaligenc User

  Yazımınıza dikkat edin!!!!
   
 15. Nasıl sinirlenmeyeyim? Neye göre chatt banı verdiniz desem bana "sohbet kuralları" na göre demiyecek misiniz.İşte ihlal ettiğimi iddia ettiğiniz kural.
  Hesap İhlalleri:
  • Hesap Paylaşma (Kendi hesabını paylaşma veya yedek hesap isteme)
  • Sahte Hesap
  • Hesap Satın Alma/Satma/Ticaretini Yapma
  • Hesap Destekleme
  Lafla oluyorsa senin işlediğin suçun ispatı da yukarda paylaştım zaten. Uygulamalarınız ,verdiğiniz affettiğiniz cezaları sırf ben değil cümle oyuncular biliyor. Beni mi buldunuz günah keçisi? Başında kocaman HESAP İHLALİ yazıyor değil mi? Yani chatt banı 93 sene yazmıyor.Veya 6 ay yazmıyor!!6 saat 6 dakika da yazmıyor. Zaten ben böyle birşey yapmış olsaydım beni çoktan afaroz etmiştiniz. Benim Adalet Bakanlığından bile alacağım var. Size mi borçlu kalacağım ? Kesin cezamı kapatın hesabımı. Neden yapamıyorsunuz bunu da söyleyeyim. Çünkü elinizde sağlam delil yok.3. derece delillerle ceza kesemezsiniz. "BÜYÜ" mü yaptılar size yoksa? ? ?"FİX" tarifeniz bu mu? ? ? Tekrar yazıyorum .Ya silin cezamı yada kapatın hesabımı. Çünkü hala para harcıyorum oyununuza.
   
 16. Aliens

  Aliens User

  Ne bekliyorsunuz? Geminizin kapanması çok daha iyi mi olur?
  Ayrıca gereksiz yere buraya yazıyorsunuz. Zaten Türkiye ayağında işleminiz sonuçlanmış. Temyiz etmek istiyorsanız iyi bir çeviri ile Almanya'ya doğrudan ulaşabilirsiniz.
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 17. Benim inatçı bir kişiliğim var.Haksızlığa hiç gelemiyorum.Hele bunu az çok tanıyıp sevdiğim insan yaptımı çok daha fazla zoruma gidiyor.Yakıştıramıyorum.Kime güveneceğiz biz bu oyunda? Sonra yazdıklarım boş beleş şeyler değil sanıyorum. Tam derslik. Bence çok önemli bir karar verilecek. Net bir cevap hala alamadım. Ben hafta sonu supporttan cevap alıyorsam şüphelenirim. Sen hiç pazar günü cevap aldın mı mesela supporttan? Ben bu pazar aldım! En az 2 iş günü diyor çünkü maillerde. Mesela cumartesi yazsan pazartesiden itibaren sayılmaya başlar cevap yazma süresi. Bana çok oldu bu. Ya etkinlik öncesi ya cuma akşamı haksızlığa uğradıysan geçmiş olsun. En az 4 gün çekersin cezanı. Sonra affedilmene gerek kalmaz zaten. Adın da çıkar temizleyemezsin, lekelenirsin. Benim için bunlar önemli.Yoksa hesap kapanmış açılmış derdim değil. 70 Senelik esnafız biz. En önemli şey itibardır bizim için. itibar çok zor kazanılır ama bir çamurda kaybedilir. Onun için uğraşıyorum .
   
 18. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Bu konunun bizimle illiyet bağı ne yazık ki yoktur.

  Eğer delil ve kanıt istiyorsanız buradan değil Support Ekibi ile iletişime geçmeniz gerekecektir tekrardan. Hakkınızda ki karar ve düzenlemeler buradan paylaşılamaz ve paylaşılması da yasaktır.

  S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır | DarkOrbit TR

  Bu bir zorunluluk değildir. Kendi hür ve iradenize mukayyet olmanız gerekmektedir.

  Takım gönüllü çalışandır. Mesai saatleri içerisin de normal hayatımız da çalışırız ve boşluğumuza göre oyuncularımıza yardımcı oluruz. Eğer iş günü dışında cevap verilmezse eğer Ticketleriniz 2 gün değil 7 gün asgari cevap süresi içerisine girer.

  Genel olarak, bu durumda şüpheye düşürülecek bir durum yoktur. Tatil günlerimiz de evde olduğumuz zamanlarda daha hızlı sonuç verebilmek adına çalışmaktayız. Eğer sizin su götürmez şüphenize dayanarak tatil saat ve dilimlerinde çalışmazsak oyuncularımızı sırf sizin teoriniz için mağdur edeceğiz. Bunu mu istiyorsunuz?

  Etkinlik zamanlarında, sizin de belirttiğiniz üzere ilk günlerinde aşırı yoğunluktan dolayı cevap süreleri ve inceleme dilimleri sarkmaktadır. Bunda ceza yoktur. Tatil günlerinde inisiyatif dahilimizde çalışmamızı lütfen farklı bir anlama çekmeyiniz. Daha iyi bir hizmet sağlayacağınızı düşünüyorsanız aşağıdaki link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

  Duyuru - Moderatör(ler) Aranıyor! | DarkOrbit TR

  Sorununuzun çözüm yeri forum değil support ekibidir lütfen iletişime geçiniz. Konumuzu amacı dışına çıkarmayalım.

  İyi Forumlar.
   
 19. Öncelikle h.g. YARGU S-Mod.Sizi tanımıyorum.İlk kez yazdınız .Lütfen konuları saptırmayın.Konu "hades grubunda oynarken gruba yazdığım ts kullanmanın sakıncalarını anlatırken 2010 senesinde oğlumun ts den yaptığı haklı itiraz ına karşın ts kurucularının bana savaş açması ve sizlerin bunun "hesap paylaşımı" diyerek benim bu günkü hesabıma verdiğiniz önce 93 yıl ardından 6 ay chatt banı cezam.Şimdi bu size reportlandı ve sizde bana 93 sene bann cezası verdiniz.Haklı mısınız? Gerisi zaten hikaye.Tabi harcamalarım hariç.Çünkü ben suçsuzum.Bundan dolayı ceza alıyorsam tüm dark oyuncularının da süresiz bann alması gerekiyor.Bu kadar.
   
 20. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Hoşbulduk, bende sizi tanımıyorum ama buranın işleyiş ve düzeninden sorumluyum bu yüzden dolayı konu saptırmak değil çözüm yeri olmayan yerde çözüm aranmasına ve vakit kaybedilmesine karşıyım.

  Açık konuşmak gerekirse burada chat üzerinden yasaklanma ve engellenme şikayetlerini almıyoruz. Buna ek olarak, chat için görev ve yetkim yok ama çözüm yeriniz burası olmadığı için bu konuyu buradan uzatmanı ve tartışmanıza izin veremem. Siz şuanda tek taraflı anlatmaktasınız bu olayı, gizlilik gereğince bizim cezai işlem uygulama sebebimizi tam olarak buradan paylaşamayız. Gerekli istişare ve görüşleriniz için support ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

  Kim haklı kim haksız bilemeyiz ve oyuncularımız da sadece sizin anlattıklarınızı bilir. TS kullanıcılarının yorumlarını ve görüşlerini şuan alamadığımız için bir yorum yine yapamayız burada.

  Reportlanma sonucu suçlu bulunursanız eğer cezai işlem uygulanır.

  Harcamalarınız size karşı ekstradan cezai işlem için 2 defa düşünme hakkını vermemektedir.

  Son olarak tekrarlamaktayım. Support ile iletişime geçiniz konu burada daha fazla uzamasın.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş