ilk 2 sıradaki gemilerin botta kesilmesi.

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve tcares tarafından 20 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. tcares

  tcares User

  Ben supportun verdiği cevapları okumuyorum. Supportunuza zorunluı olmadığı sürece yazı yazmıyorum.
  tr2 /3 serverında ilk 2 sıradaki gemiyi bota atmışlar birde 8. sıradaki gemide botta ki bu klan oyuncularını defalarca uyardım. gemielrini botta kasıyor hepsi oyuna girdikelrinde program kullanıp savaşıyorlar ve karşılarındaki herkesle dalga geçiyorlar maytap geçiyorlar.. bottaki gemilerinizi imha ederim hesaplarınız kapanır diye uyardım 4 tane hesaplarını yakaldım 3 tanesini 50 den sonrasını saymadım albay bir hesapları vardı 12 defa mı ne imha ettim 8 irisli gemiyle bu sefer supporta atmayacam bir daha yapmayın o gemilerinizi bota atmayın diye uyardım ama onlar ilk 2 sıradaki gemiyi bota atmışlar.
  1. sıradaki gemiyi 8 irisli argesi olmayan gemiyle sepromlu 20 k vuran gemiyle 12 defa imha etmişim . bu hesabın sorfgusuz sualsiz kapanması lazım puşing cezası. bir sürü hesap kapattınız. benim hesabımı kapattınız bana küfür eden oyuncuyu imha ettiğim için .
  2 . sıradaki hesap ve 8. sıradaki hesap 7 defa imha olunca otomatik oyundan çıktı. öyle ayarlamışlar amma bu 3 hesap 8 irisli gemiyle bu kadar imha edilebilrmi?? herşey ortada. benim hesabımı kapattıklarında 5 defa imha ettikten sonra puşinge girer çünkü tp şöhret puanları düşmeye başladığı andan itibaren puşinge girer diye o zamanki admin grubu bir cevap ayzmıştı çok tartışmıştık ona sebeb buradan ban almıştım ki hala banlı o hesaplar herneyse.
  supporta ayzdığım yazıyı atacağım buraya ve verdikleri cevabıda atacağım . siz oyuncular kararı verin . oyunun düştüğü durumu görün . foruma bu konuyu açmayacaktım . çünkü ben supporta yazı yazdığımda gelen cevapları genelde okumadığım için aynı konuyu buraya da açıyorum... bana o cevabı verdiği için sayın admin buraya yazıyorum ki biletlerin sonunda normalde admin isimleri olur buna onuda koymamış. neyse.


  N/A

  bu yazıya verilen cevap... tr2 serverda 1 sıradaki gemi 12 defa imha olmus 8 irisli gemiye aynı 8 irisli gemi o sırada 2 . sıradaki gemiyi 7 defa imha etmiş o arada aynı 8 irisli gemi argesi olmayan sepromlu 20 k vuran gemi birde 8 sıradaki GENARALİ de imha etmiş. o olayın içinde takıldığın şeye bak..
  sayın admin foruma niye yazayımmı diye sorduğumu yeni attığım bilete yazdım ..
  siz 8 irisli argesi olmayan hesap üst üste 2 tane ORGENARALİ 1 tane GENERALİ imha etmiş takıldığınız şeye bakın . hepinize iyi görevler sayın adminler.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Temmuz 2021
 2. Yıllarca aynı konular binlerce kez açıldı. aynı şekilde supporta kanıtlarla gönderildi. ama ceza alan veya banlanan hesap görmedim ben. bizim TR takımının elinde banlama yetkisi yok. Sadece raporlara eklerler gerisi merkeze kalmış. Yani milyonlarca mail ve konu açsak dahi merkez ekip işlem yapmadığı sürece bu yazıların hiç bir anlamı kalmıyor. Merkez ekipte çark dönüyor diye işlem yapmaya korkuyor.

  Gelelim supporttan gelen mesaja. Eğer bu kadar yazıdan sadece o cümleye takılıp ta böyle bir kısa cevapla geçiştirmişse cevabı veren arkadaşın görevinde iyi niyetli olduğunu sanmıyorum.
   
 3. YARGU

  YARGU Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Support ile yapılan konuşma ve bilet numaralarınız gizlenmiştir. Bunlar münhasır konuşmalar olduğundan dolayı kurallar gereği paylaşmak ve yayınlamak yasaktır.

  Pushing Cezasının şartları ile sizin yaptığınız olay arasında fark var. Şikayetçi olduğunuz oyuncular illegal program kullanmakta olabilir ama bunların önüne geçmek pushing kılıfına uydurmakla olmuyor maalesef. Merkezi ekip illegal programlar için tek elden banlama ve cezai işlem uygulamaktadır.

  SSS: Pushing Sistemi | DarkOrbit TR

  İyi Forumlar.
   
 4. hayaligenc

  hayaligenc Community Team Team Darkorbit

  Selamlar herkese,

  öncelikle iyi bayramlar arkadaşlar,

  Bot ve bug konuları yıllardır herkes gibi bizimde üzüldüğümüz ve derinden yaralayan bir konu olduğunu her defasında belirtmek isterim. Unuttuğunuz ve bizimde her defasında ısrarla belirttiğimiz gibi "bot ve bug banlamalarını yalnızca ama yalnızca Almanya tarafından yapıldığını" ifade etmek isterim. Ama siz oyuncularımız maalesef bunun bizim tasavvufumuzda olduğunu düşünerek sorumlusunun biz olduğunu ifade etmekten geri durmuyorsunuz maalesef.

  Arkadaşlar ben dahil tüm ülke takım liderleri buna ıcmde dahil, bot ve bug banlamalarına karışamaz ve müdahale edemez. Merkez yönetim bu banlamaları bizzati kendileri yapacaklarını beyan ettikleri için bunlara Almanya genel merkez gereken işlemi uygulayacaktır.

  Bu bağlamda bize ilettiğiniz her şikayeti bizzati kendim raporluyor ve iletiyorum. Keza bot ve bug yapan oyuncuları kim yazarsa yazsın direk ilgili sistemimize aktarıyorum. Bu benim görevlerimden biri.

  Gelelim ticket meselesine,

  Arkadaşlar support teamde çalışan kişiler her şeyden önce "İNSAN" 'lar, siz onlara tehtit vari şekilde konuşamazsınız, kapatmazsınız şuraya yazarım bunu yaparım diyemezsiniz. Böyle bir hakkınız öncelikle yok. Lütfen kendi kendinize bu tarz eylemlere ve mesaj yazmalara girmeyiniz.

  Sizlerin yapması gereken sorunu adab-ı muaşeret çerçevesinde yazmak ve ilgili kişilerde bunları ilgili makamlara/birimlere iletmektir. Eğer siz kurallara göre yazıyor ve arkadaşlarımız uygunsuz cevap veriyorsalar şayet o zaman orada ben devreye girer ve ilgili arkadaşlara gerekeni yaparım.

  Bu bağlamda supporttan gelen yanıtta herhangi bir yanlış göremiyorum. Öncelikle sizin mesajınızın biraz daha düzgün olması gerekiyor. Siz ne sebeple olursa olsun tehditkâr bir yazımla yazamazsınız ve kimsenin yazmasına da müsaade etmem.

  Herhangi bir soru/sorun var ise buyrun çözelim.

  İyi geceler
   
 5. Dark9878

  Dark9878 User

  Ahh hayallerimden birisi de bir piyango vursa da şu Darkorbit'i alsam düzgün yönetilmesini sağlasam :D

  Bug ve bot konusun başını ilk olduğunda kesmek gerekiyordu oyuncuların %95 i kullanmaya başladıktan sonra elleri kolları bağlı oluyor insanların sinirlenmesini anlıyorum çünkü hiç hesap vermiyor "genel merkez" bot kullanıcısı bu kadar var hiçbiri ban yemiyor ve ban yemeyince kullanmayan insanlar bile kullanmaya başlıyor git gide virüs gibi çoğalıyor.

  Ve size bir sorum olacaktı rapor gönderdikten sonra bir geri bildirim alıyor musunuz iyi ya da kötü cevap veriyorlar mı umursuyorlar mı cidden bu yüksek sıradaki gemilerin davranışlarını özenle inceliyorlar mı çünkü yani sıralamadaki adamlar bunlra yeni başlayan birisi bak bunlar bile ban yemiyorsa beni kesin banlamazlar diyebilir ve bot kullanmaya başlayabilir.
   
 6. hayaligenc

  hayaligenc Community Team Team Darkorbit

  Gunaydin,

  Ayri bir sistemimiz var bunun için. Buraya gelen tüm şikayetler, şikayet numarası ile eklenir ve hangi oyuncuların şikayet edildiği açık açık yazılır.

  Tüm team abartısız her ay bu banlamaları sorar. Ne zaman banlanacak diye ve sizlerin serzenişlerini direk iletiriz. Oyuncular memnun değil ve talepleri bunlar diye. Bize gelen cevap "konu üstünde detaylı çalışma yapıldığı ve işlemlerin en kısa sürede yapılacağıdır".

  Gönül isterdi ki bu banlamaları bize bıraksınlar
   
 7. HAK aramakta yasak mı güzelim?
   
 8. Viraaa

  Viraaa User

  ii bayramlar.senelerdir en kisa sürede diyorlar.bu merkezin en kisa süreden kastini bir türlü anlayamadik.
   
 9. Tek tük banlamalar dışında genel bir banlama olacağını düşünmem zira elle oynayan kalmadı gibi bişey ve oyuna en çok para kazandıran oyuncu kitlesi hilecilerdir (bir okadar da kaybettirir). Her ticarethane gibi DO da hazırda para akan bir sistemi kapatmayacaktır. Zamanında genel banlamalar taramalar oldu sabah kalktığımızda yüzlerce hesap banlanmıştı doğru ama ozaman hile oranı %40 bile yoktu bug yapan çok çok nadirdi kimse bu bilgilere ulaşamıyordu. Yapan kullanan gizli saklı ara ara kullanıyordu. Şimdi sıralamadaki adam ilk 3 de 5 de otoya atıyor ki orayada otoyla çıkmış. Bu oyun böyle gelmedi buraya ama böyle gider kimse ban almaz alsa ne olacak otoya onlarca hesap yaptırdılar.
   
 10. Banlama yapma ihtimalleri falan yok kalmadı. Bundan sonra botun resmi olarak da yasallaşmasını bekleyelim fiilen serbest zaten. Bu arada bot kullananlar resmen bir devrim yaptılar oyunda harbiden helal olsun yendiler bigpointi. Öyle güçlüler ki bir adım bile attırmıyorlar kendilerine yönelik
   
 11. tcares

  tcares User

  verdiğiniz cevaplar için teşekkürler. iyi niyetli olduğunuzu varsayıyoruz. oyuncular arasında ayırım yapmadığınızı varsayıyoruz.
  Benim hesabım kapandı. Puşing cezası verildi. puşing yapmadım. puşing yapmadığımı o zamanki yönetimde iyi biliyordu. olan bir olayın sonucunda bana chatten sülalemdeki herkese küfür eden birisini chatteki admininiz banlamadı. bende admininize niye banlamıyorsun bende mi aynı şekilde cevap vareyim onu bekliyorsun daha ne yazacak diye sordum beni banladı. o ara bana chaten sürekli birleri küfür ediyordu chat görevlileriniz ban vermiyordu ben cevap verince bana ban veriliyordu supportunuzla bunu konşmuştuk admininiz ben yapacam her şeyi. sana biri küfür ederse ban vermezse yaz bana ben gerekeni yapacağım demişti. bende zaten szlere resimelriyle her seferinde gönderiyorum bu ne kadar devam edecek chatteki görevlileriniz bunu bilerek yapıyor daha ne yapmam alzım ne istiyorsunuz diye sormuştum. bana ben gereken herşeyi yapacağım dedikten 15 dakıka sonra oldu o küfür olayı ve chatteki admininizin ban vermemesi. ben supporta yazdım resimelriyle attım 10 dakika geçmedi chatteki admini görevden aldılar. bende gittim o bana küfür eden oyuncuyu kestim 12 defa mı ne imha ettim üst üste..
  bana chatte küfür edildikten 15 saat sonra hesabıma giriş yapamadım oyuncuyu imha ettikten sonra demiyorum. bana küfür edildikten 15 saat sonra hesabım kapandı resim çektiğim için chatin pc nin alt tarafındaki saat tarih gözüktüğü için 15 saat sonra kapandığını iyi biliyorum..
  supportunuza hesabımın niye kapandığını sordum 10 dakika sonra cevap geldi:
  "Bir oyuncuyu gereğinden fazla imha etmek puşingtir. Buna sebeb puşing cezası aldınız 15 gün sonra hesabınız açılacaktır"
  bu cevabı verdiniz.
  bende
  ben puşing yapmadım. oyuncuyu imha ettiğim doğrudur. puşing anlaşmalı imhadır. bu oyuncunun zaten bana chatten küfür ettiğini biliyorsunuz. bana küfür eden oyuncuyla nasıl bir anlaşma yapacağımda puşing yaptıjn diyebiliyorsunuz. ayrıca görev yapmadım. zaten verdiği tp şöhret puanları vermiyor. rütbe puanıda vermiyor buna nasıl puşing cezası diyebiliyorsunuz. zaten bu sistem hesaplar puşng cezası almasın dıye geldi. sen oyuncuyla savaşıyorsun . savaşacaksan savaş imha edeceksen et ama sana puan vermiyoruz rütbe vermiyoruz diyor sistem. çünkü önceden bu yoktu savaşırken özellikle klan savaşlarında bir oyuncuyu defalarca imha etmek zorunda kalıyoruz. ben oyuncuya seni çok imha ettim gel sen beni imha et mi diyeceğiz veya bir oyuncuyu kaç defa imha ettiğimizin çetelesinimi tutacağız. ayrıca bu istismar edilir. açar biri bir tane citadel darbesi düşük tamir edilmemiş ateş ek yaparak kendini imha ettirir bir sürü hesabı kapatmak zorunda kalırsınız.
  diye cevap yazdım.
  Bana supportun verdiği cevap 15 dakika sonra geldi. tp şöhret almıyorsun ama imha edilen gemi sayısı ilerliyor rütbe puanı alıyorsun . ayrıca tp şöhret puanı kademeli olarak düşmeye başaldığı andan itibaren puşing sayılmaya başlanır diye cevap verildi.
  bende
  sayın adminler yanlış biliyorsunuz . hata yapıyorsunuz. kontrol edin. bir hesap imha edilmeye başlandıktan sonra kademeli olarak tp şöhret puanı düşer. tp şöhret puanı vermeyen imha ettiğin gemi, imha edilen gemi sayısına yazmaz, eklenmez ve buna sebeb olarak rütbe puanı vermez. tekrar ediyorum bu istismar konusu olur. bu zamana kadar böyle kapattığınız hesap yok. bundan sonra başınız ağrır. benim hesabımı kapatabilmek için yapıyorsunuz bunu sizde bende biliyoruz bunu yapmayın.
  support 5 dakika içinde cevap yolladı.
  imha edilen gemi sayısına eklenir rütbe puanı verir. gereğindne fazla yazı yazıyorsun sana gerekli cevapları verdik. hesaplarını süresiz kaptırız .
  diye tehtit ettiniz. hesabını değil dikkatinizi çekerim hesaplarınızı yazıyor ki o ara albay olan hesabımla oynmayı zaten bırakmıştım hesaplarımı kapatmak için sebeb arıyorlardı.
  bende foruma konu açtım supporta yazdıklamın bütününü buraya yazdım ayrıntılı olarak niye puşing olmayacağını yazdım.
  forumdan banlı hesaplarıma girerseniz görürsünüz sayın adminler. forumdan banlı hesaplarımda açtığım konularda var bunlar..
  forumdan bana verilen cevapta dalga geçer gibi imha edilen gemi sayısına eklendiğini rütbe verdiğini yazdınız tp şöhret puanı kademeli olarak düşmeye başaldığında puşinge girdiğini yazdınız. bende bakın kontrol edin rütbe vermez imha edilen gemi sayısına eklenmiyor yapmayın diye adeta yalvardım ..
  içinizden bir tanesi bana adeta haaret eder gibi bir yazı yazdı. bende cevap verdim..
  puşing sistemindeki yazıyı aldım buraya koydum foruma. şidmi oku bakalım yazdım ne yazıyor burada yazdım bu yazıyı buraya yazan artemis ne yazıyor burada yazdım ve imha edilen hesabın imha edilen gemi sayısına eklnemdiğini ve rütbe puanı vermediğinide ispatladım. hesaplarıma o anda forumdan banlar verdiniz. kontrol edebilirsiniz hala banlı o hesaplar forumdan . bu konuya sebeb baya ban yedim buradan.
  daha sonra buna benzer olaylara sebeb forumdan sürekli ban verdiğiniz için hesaplarım forumdan balılar. hatta bazı yazdıklarımı ispatladılarımıda silmiştiniz herneyse.
  ben bunu ispatlayınca chatten de süresiz ban verdiniz üstüne de ıp ban attınız o sırada sabit ıp kullanıyorudm ..
  Bu yukarıdaki olay gerçektir ispatlıdır..
  bana o cezayı verdiniz. puşingin sayısı olmaz..
  puşing anlaşmalı imhadır hatta puşingte imha edieln hesap daha önce süresiz kapatılırdı . bu yukarıdaki olaydan sonra puşing cezasında imha edilen hesabada kademeli tp şöhret cezası vermeye başaldınız...
  sizler bir hesap 5 ın üstünde imha olmaya başlayınca puşingtir dediniz. bu kural değişmedi.. hala aynı şekilde devam ediyor.. çünkü 5 ten sonra kademeli düşme başlıyor 5 imha rakamı buradan geliyor bunu diyen sizsiniz..
  8 irisli, argesi, havocları olmayan bir venom gemisi 2 tane orgeneral bir generali üst üste nasıl imha edebilir. orgeneralin birini 12 defa diğreini 7 defa generalide 7 defa aynı adna nasıl imha edebilir.,
  ya bunlar aralarında anlaşmıştır düşük seviyedeki hesaba tp şöhret alsın puan alsın diye kendilerini imha ettirmiştir. puşingtir ...
  yada bunlar otoı pilottur bottur. ona sebeb buna ateş edemezler ve imha olurlar buda süresiz hesap kapatma sebebidir.
  sepromlu 20 ka vuran hesap enerji transferi açık 2 orgeneral bir generali aynı anda imha edecek. daha ne olacak???
  varsayalım yanlışlkla imha oldu olduğu yerde doğsa insideye basmasına bile luzum yok enerji transferleri açık 3nunde kontrol edin. 2 3 atış yapsa zaten patlayacak 8 irisli hesap . dalgamı geçiyorsunuz.
  benim hesabımı kapatacaksınız puşing yaptın diye .. benim imha ettiğim oyuncu şikayet ettiği için beni çok kesti diye ..
  2 orgeneral bir general için hiçbirşey yapmayacaksınız. birde 8 irisli gemiye imha olmuşlar .
  bir defa 2 orgeneral bir general bir daha haritaya çıkamsınlar o kadar üst üste 8 irisli gemiye imha oldukları için.
  ayrıca bunların olduğu klandaki bütün hesapları inceleyin..
  içlerinde bot kullanmayan yoktur.. bunlaın hepsi bot kullanır ki oyunun 1. ve 2 . bot kullanıyor ispatlı .. bunlar botla hesaplarını kasıp birde üstüne oyuna girip o kullanmsı aysak olan kamu görüp karsıdaki düşmanı yakalayn otomatik ateş eden programıda göseter göstere kullanıp buda yetmiyor chatte de milletle maytap geçiyorlar. sen oyuncumusun diye.. bunu okuyan imha olan esap bu dalga egçilmeye maruz kalan oyuncu ne yapacak. ya bunlara küfür edecek . ya oyunu bırakacak yada bunların yaptığını yapacak oda laacak o programı oyunda hile yapmaya başlayacak.
  sizlere fırsat ...
  2 tane orgeneral 1 tane general ortada hersey
  seçim hakkı sizin.
  kimden taraf olduğunuzu görecek herkes...
  sizlere en büyük suçlamalardan biri bazı oyuncuları koruyorsunuz. sizin cevabınız biz herkese eşitiz . burada göreceğiz.
  diğer bir suçlama oyuna para veren hiçbir hesabı kapatamazlar. sizin verdiğiniz cevap oyunda puşing yapan bot kullanan program kullanan kim olursa gerek cezayı alır.
  göreceğiz. size altın tepside getirdim önünüze. bunlara gereken cezayı verirseniz oyunu oynayan herkes görür ve o programı kullanamazlar. sizin yıllardır yapmak istediğiniz ve yapmadığınız / yapamadığınız şeyi altın tepside önünüze koydum seçim sizin.,
  ya program kullanan tarafta olursunuz yada oyunu düzgün oynayanların tarafında olurusunuz..
   
 12. Reelim

  Reelim User

  Ben anlamadım sen ne istiyorsun şimdi 12 defa kestim banlanması lazım mı? Uzun uzun da metin yazmışsın niyetin zaten bu işi suistimal etmek olduğundan sözlerinin de pek kayda değer bir tarafı yok.
   
 13. smoonrise

  smoonrise User

  Anladığım kadarı ile arkadaş ülke takımına şunu demek istiyor ; Sıralamadaki bu 3 adet rütbeli gemilere ait şahısları son derece güçsüz onların aslında tek atıp yada roketle pet ile kesebilecekleri kadar olan bir gemi ile onların botta kesilme sayısı olarak ayarladığı 12 defa olarak kestim , madem bot yok madem illegal program yok ben nasıl kestim eğer bunlar botta kesildi karşılık veremediler ise neden ban atmıyorsunuz anlamında yazmak istedi malum pushing suistimalleride yada savaş klanını hesaplarını pushing yapanlarında bunu yapmasından dolayı yani botları kesilme sayısını yüksek iken yakalayıp banlatmak bu davranış ile aynı gibi olmuş ( yada ben yanlış anladım)

  Şimdi bot için maalesef kanıt olarak sadece ve sadece video istiyor , video atılsa bile verilen geri dönüş '' Uzun zamandır olmayan ve varsa bile 1 adet bile taramaya denk gelmeyen botların arandığı bir tarama sistemi var '' deniliyor , yani bir hesabın bot kullanımından banlanması için bota bırakıldığı o bilgisayarsan video çekmek lazım ki bu bile belki yeterli olmaz :D

  Video ile kanıt istenmesi ilizyonuna bir yaklaşımda bende gelsin bakalım çözen olur mu ? y.tube de '' Tutucular '' ile video çeken oyuncu dolu pet isimleri yada seyirden savaş sırasında kestikleri v.s. ile hesabu belirlemek zor değil peki sizce ban alır mı şikayet edilse rapor edilse ?

  Ne zaman bot bug tutucu kullananların verdikleri '' Para '' az gelir o zaman adil adaletli temiz bir oyun olur maalesef gelinen durum bu .
   
 14. Zan-zun

  Zan-zun User

  bunlar bot yada tutucu kulanan oyunculara bakmiyor lar bunlar temiz oynayan oyunculara bakiyorlar sen bot kulanan oyuncu cok kesdiysen sen bann aliyor mesalla ornek mail at deki benim gemimi niye bann attiniz sana diyecekleri gis kurali ama sen kanitli bir siralama gemisinin vidio at kusura bakma merkez ilgileniyor diyecekler .DDD burda isler bu sekil yoruyor kisaca botculara dokunmayin yakariz sizi o adamlar 250 300 lira verip bot aliyorlar :D yoksa bann yerssin :DDD bot merkezin canin SIKMIYOR para kazandiriyor .DD vip indirim katlayici satiyorlar arti uzerine porgam niye bann atsinki adam diyor isinize geliyorsa oynayin gelmiyorsa cekin gidin olay bu kisaca kardesim bann olurmu kesinlikle olmaz kimseye rahat olun sene 2015 sene 2021 olmus hala calisiyorlar .DDD 2022 yada 2023 belki bot biter oda niye biter oyun bitiyor cunku .D hadi iyi gunler gercekler bunlarin alisin artik bu oyun hak huk aramayin goole girin bakin binlerece oyun var .DDD simdi bann yerim yada gis derler
   
 15. tcares

  tcares User

  yazdıklarıma nerden istersen bakabilirsin..
  darkorbit takımına yaptıklarının yanlış olduğunu ispatlarıyla anlatmıştım.. onlar ise bir hesabı gereğinden fazla imha etmek puşingtir yazmışlardı. gereğinden fazlayı ise bir gemiyi imha etmeye başladığında verdiği tp-şöhret puanı düşmeye başladığı an olarak tarif etmişlerdi.bu sayıda 5 tir. Ben burada forumda ve oyun chatinde bunun yanlış olduğunu anlatırken bana cevap olarak verilencevapları buraya tekrar tekrar yazmayayım. uzun bir süre tartışmıştık. bu yukarıdaki anlattığım olaya sebeb forumdan kaç defa ban aldım. kaç defa hesaplarımın kapanacağı tehtitini aldım..
  ben bir oyuncuyu 12 defa imha ettiğim için ki bana küfür eden birisiydi yukarıda anlattım ne olduğunu kısaltarak anlattım. benim hesabım kapandı ve tp şöhret puanlarım silindi..
  bana yaptıysanız bunu ve bu kuralı değiştirmediklari için o imha ettiğim hesaplarıda kapatmak zorundalar.
  bana küfür edildikten 15 saat sonra hesabım kapandı ve kapanma sebebi imha ettiğim oyuncu beni çok kesti diye şikayet etiği için ve 12 mi neydi imha ettiğim sayı.
  sen diyorsun ki kayda değer tarafı yok. kayda değer tarafı nasıl yokmuş. benim hesabımı kapatmışlarsa o hesaplarıda kapatmaları lazım..
  benim hesabımı kendileri kapattılar ve benim su anda oyun 1. sine 2. sine ve generale yaptığım seye sebeb hesabım kapandı.
  göreceğiz ne kadar adil olduklarını. benim hesabım niye kapanmış yazsınlar buraya.. benimki kapanıyorsa onlarında kapanması lazım.
  onlara fırsat 8 irisli gemıyle o gemıler nasıl imha olur . ya anlaşmalı imhadır yada bottur hesaplar. oyundan düşşe 1 defa imha edersin 2. imhayı yapamazsın.
  Aynı anda oyun birincisini oyun ikinicisini ikiside ORGENERAL birde yanlarında bonusları GENERAL 8 irisli sepromlu 20 k vuran hesapla nasıl imha olunur . bir değil iki değil üç değil. bir defa onlar hepsi beraber imha olduklarında supporta kendileri şikayette bulunmaları lazımdı. 8 iirisli gemi bizi imha etti kontrol edin diye ortalığı karıştırmaları lazımdı. ya 8 irisli gemıde hile var yada imha olanlarda değilmi..
  o hesapların hepsinin kapanması lazım. kapatırlarsa oyunu bir şekilde kurtarırlar. herkes görür. ispatlandığı anda bot olan hesaplar hangi sırada olursa olsun kapatılır veya program kullanan hesaplar yuzde yuz ispatlandığı anda kapatılacağını/ kapatıldığını herkes görür ve göstere göstere kimse program kullanamaz...
   
 16. Reelim

  Reelim User

  Güldürme beni :D hedef aldığın 3 rütbeli gemi de bizim gemilerimiz forum kullanıcı adın bile tc ve ares klanlarının tag birleşimi, karşındakiler de insan bu işi tamamen suistimal etme amaçlı yaptığın konuşma tarzından belli oluyor. Pushing sayılma nedir tam bilmiyorum sonuçta bunu oyuncular kötü amaçlarla kullanmasın diye gizli tutuluyor her 10 defa kesilen pushing sayılmadığından eminim ama. Ayrıca klan olarak tamamen bunlar b*t program kullanıyor yazıp haksız ithamlarda bulunmuşsunuz, bir oyuncuyu hedef alıp sen şöylesin denildiğinde uyarı veyahut bir süre yasaklanıyorsun klan hedef alındığında problem olmuyor mu neden herhangi bir uyarı verilmemiş bu kişiye?
   
 17. CLASSİ

  CLASSİ User

  Adminlerin hele hayaligenç ten tek anladığım şey herkes istediği gibi oynayabilir, tr ekibinin hiç bir yetkisi yok, yetkili olan do ya karşı çıkmanızın anlamı yok yoksa ısrar ederseniz cezayı ya do ya biz keseriz. Supportu fazla yormayın ya bu oyunu oynayın ya da bırakıp gidin.
   
 18. CLASSİ

  CLASSİ User

  Gülmekte çok haklısın kardeşim, bu tcares denen oyuncu sizin çok şerefli generallerinizi kesmekle kalmamış bunu hem foruma hem supporta yazmış. Gerçekten çok iyi bir ceza alması gerekiyor.
   
  ***M_İ_H_A_İ_L*** bunu beğendi.
 19. tcares

  tcares User

  bu hesabın oyun niki hiçbir klanın birleşimi değildir. benim zaten oyun nikim ARES ve kendi kalnımda oyuncu sayısı 3 tanedir 3 üde benim hesabımdır. forum nikim bile ARES benim forumdan banlı olduğu için göremzsin. ban almasının sebebi yukarıdaki anlattığım olaya sebeb. benim hesabımı kapattıklarında yanlış yaptıklarını anlattığım için kapatıldı buradan. ben günlerce değil kaç ay uğraştım yaptıklarının yanlış olduğunu anlatmak için DARKORBİT TAKIMINA. onlar yaptıklarının doğru olduğunu, bir hesabı üst üste imha edemeyeceğimi tp şöhret puanı düşmeye başladığı andan itibaren puşinge girdiğini defalarca bana yazdılar. hem buradan hem supporttan hem chatten.
  Ben bununla uğrasırken benle dalga geçiyordu bazı oyuncular. ben o banları yerken bazıları gülüyordu.
  Aynı olaya sbeb benim hesaplarım kapandı. onlrında kapanması lazım
  Oraya yazmıssınki onlar bizim gemilerimiz. sizin gemileriniz olunca kapanamıyormu? kimden alıyorsunuz bu gücü sizleri koruyan birleri mi var?
  eğer sen o klandaysan ben sizleri uyarmadım mı? Ben sizlere oyun chatindne açık açık " program kullanıp oyuncu imha edip birde maytap geçiyorsunuz bunu yapmayın benimle savaşırken o programı kullnamayın. bakın bota gemi atıyorsunuz botlarınızı yakalarım yapmayın" yazdığımda benimle maytap geçiyordunuz. ayrıca ben sizlerle zaten savaşmıyorum .
  ben sizin hesaplarınızı yakaladım birini 70 den fazla imha ettim başka 8 irisli gemimle birini 50 den sonrasını saymadım diğerini 40 küsüratlı imha ettim bir tane albay hesabınız vardı o hesabıda 15 den fazla imha edip size demedimmi bu size uyarı benden uzak durun. savaşmak o programı açıp sağa sola ateş etmekle olmuyor diye uyarmadımmı .
  siz geçmişsiniz karsıma toplu şekilde klanca kafa yapıyrdunuz chatten ..
  Asıl sorun lafa bak onlar bizim hesaplarımız!!!!!
  ne demek bu..
  adminlere sorayım bu soruyu .
  o klanda bota gemi atmayan hesap yok. savaşırken program kullanmayan hesap yok. bunlar hem program kullanıp savaşıp birde oyuncularla maytap geçiyor . sen oyuncumusun yazıyorlar millete .
  ilk iki sıradaki gemileri bota atmıuşlar adamlar. bunların bir ayrıcalığımı var.. oyunun sahibimi bunlar..
  Bakın darkorbit yetkilileri.. sizden öncekilere diyordum ki başka bir olaya sebeb 3-4 klan oyuncusunun program kullandığını ispatlamıştım.
  bana cevap olarak oyuncunun ismini yazamazsın yazdılar. bende cevap olarak senin hesabınmıda yazamıyorum yazdım . oyun chatinde özel oda da 4 tane admininizle tartışıyorduk..
  support adminlerinizle o zaman hesaplar ispatlanınca kapanıyordu. bende ispat istemişti bende ispatlamıştım. bana orada program lkullanmıyor diyemediler sadece o ismi yazamazsın yazdılar. bende ne demek yazamam .. senin hesabınmıda yazamıyorum bana o zaman liste verin hangii hesaplar sizin onlardan uzak durayım sizde benden uzak durun yazdım özel odayı kapatıp ban attı bana . tabi ondan sonra ortalık karıştı chatten 50 den fazla ban yedim..sonuçta ıp ban attılar süresiz ban verdiler.hesaplarımı kapatmakla tehtit ettiler. onlara o zaman demiştimki .. server birleşme olayı yoktu .. sizler serverları birleştirirsiniz. yine oynayacak oyuncu bulmazsınız bir porta onlar geçer diğer porta siz geçersiniz karşı karşıya oynarsınız... diye yazmıstım
  su anda server birleşme olayını yaptınız.. bu 3 hesap ispatlı ortada herşey kapatamazsanız. heleki şu yazıdan sonra kapatamazsanız artık karsınızda portlara geçip oynayacağınız oyuncular belli. bunlar bu kadar rahat program kullanacaklar milletle dalga geçip hesapları bota atacaklar .. bunuda göstere göstere yapacaklar milletin gözününün önünde . ,
  siz darkorbit takımı bu üst üste imhaya sebeb bir sürü hesap kapatacaksınız biri hatta ilki bile diyebilirim benim ben burada aylaraca bir tarafımı yırtacam yaptığınız yanlış bunu yapmayın yazacağım yaptığınızın niye yanlış olduğunu ispatlayacam siz bana kural bu şekilde diyeceksiniz. benim hesabımı kapatacaksınız . buna bağlı gelişen olayulara sebeb bana defalarca chat banları verceksınız forum banları verceksizniz asıl hesaplarımla foruma giremiyorum buna sebeb.. gidin kontrol edin buna sebeb kaç defa ban yemişim bakın bakalım ARES nikli forum hesabı ile diğer ARES nikli oyun hesabının forum hesabına 3. bir hesabım daha var oda banlı buna sebeb süresiz banlı bu hesaplar. buna sebeb gelişen diğer olya sebeb de geleceksınız hesabımıda supporta çok yazı yazdın spam yaptın diye 15 gün tekrar kapatacaksınzı..
  Ben yakalayacam 3 tane hesap 2 si ORGENERAL bonusları general o hesapları kapatmayacaksınız.. bana da karşıma geçip diyeceksiniz ki herkes eşit .
  Ortada herşey.. bana hiçbirşey anlatamazsınız. bu olaya sebeb benim hesabım kapanmış . aynı olay bu 3hesabıda kapatma zorunluluğunuz vardır.. madem herkese eşitsiniz. madem adilsiniz. madem kimseye ayrıcalık yapmıyorsunuz sizin laflarınız bunlar.. sayın adminler!!!!!
  iyi görevler sizlere..
   
  Son düzenlenen: 22 Temmuz 2021 13:06
 20. Reelim

  Reelim User

  Aynı mesajı iki defa attım daha çok yazmıyacağım konuları nerelere getiriyorsunuz, çıkmış ahkâm kesiyorsunuz bir de banlayın diye bravo iyi günler.
   
  Son düzenlenen: 22 Temmuz 2021 15:49

Sayfayı Paylaş