Zaman Aşımı Konuları S1

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thelord3858 tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyor musunuz ?

1. EVET

oy sayısı 8
    88,9%
  2. HAYIR

oy sayısı 1
    11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuz forum kurallarına uygun olmadığı için kilitlenerek arşivlenmiştir ama yine de size bir açıklama yapalım tabiri caizse babayiğit olarak. :)

Merkez ekip vardır bizler buralardan direktif ve talimat alırız. Merkez ekip olmasa bu sistem olmaz birçok sosyal medya platformlarda arama yaparak görebilirsiniz.

Top atmıyoruz hiyerarşik bir yetki vardır ve bizler bu düzene uymak zorundayız. Oyunun bu hale gelmesinin sebebi uygulanan politikadır ve biz buna sadece raporlama ile müdahale edebiliriz. Bunun dışında bir sabah uyanıp Almanya'daki sunucunun başına geçerek tarama yapamayız.

Oyunlar devir edilebilir tıpkı günlük gördüğümüz şirketler gibi burası insanlar için eğlence, servis sağlayıcılar içinse hizmet yeridir. Kar edilirse günlük kullandığımız uygulamalar gibi devir veya satımı halka açık, kapalı yapılabilir. Devir ile ilgili sürekli sizin canınızı sıkması için bir sebep yoktur ortalıkta.

Devirden sonra yeni alan yönetim ekibi belki de farklı bir politika uygulamak istedi belki de oyunu tam olarak çözerek tüm hedeflerini tamamladıktan sonra genel bir yasaklama yapmak hedefi bunu belirleyen oyun politikalarını yöneten kuruldur.

Mail istememizin sebebi sizlerin kullanmış olduğunuz mail üzerinden attığınız şikayet ve dileklerinizi ek olarak kanıtlarıyla birlikte göndermemizden ötürüdür. Yoksa sabahtan akşama kadar bir admin yüzlerce mail yazarak kanıtsız atabilir ama bu hiçbir kurumda dikkate alınmaz.

İyi Forumlar.

2. GRK_01

GRK_01 User

Açmak istediğim kılan is mi mem ü zin. tıpkı kerem ile aslı . ya da leyla ile mecnun gibi bir isim. neden yasak onu öğrenmek istiyorum.

3. GRK_01

GRK_01 User

bu konuyu nasıl silebilirim?

4. homeworld

homeworld User

Merhabalar.

Hesabımı satmak istiyorum fakat buradan olmadığını ve buranın doğru bir platform olmadığını biliyorum.

Beni engellemek yerine yönlendirebilirseniz çok sevinirim bu satış işlemleri nereden yapılıyor?

Teşekkürler şimdiden

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

GİŞ Kuralları gereği hesap ticareti yapmak yasaktır. Tespiti halinde banlanması yapılmaktadır.

Genel İşletme Şartları | DarkOrbit TR

İyi Forumlar.

6. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenerek, arşivlenmiştir.

İyi Forumlar.

7. oyunda az birşey oynanabilirlik dengeleme olması için hızın ve delmenin dengelenmesi olması zorunluluk öncelikle gemimi söyleyim bos yapmayın
    gemi de hız kalkan konfim: sarıda 8 hız-yeşilde 23 can 4 hız kırmızı da 10 hasar 2 hızla gemim 703 gidiyor 1m da canım var yani kesinlikle orcus oynamam diğer gemilerin yüzüne bakmamak gerekiyor denge olmadığı için ve suan öyle de zaten malesef diğer gemileri oynamam enayilik oluyor.

hızda dengeleme 750 sınır yerine 600-650 olabilir
    delme de güve hariç bütün delmeler npc delmesi olarak değişmeli veya bekleme süresinde olduğu gibi delmede de sınır olmalı mesela 20 sınır (güve) benim gemimde 17 delme takılı 34 delme oluyor 20 ye cekilsin mesela güve kullanmadan da max güve delmesi mantıklı olur siz ne düşünüyorsunuz yoksa sadece orcus ve cent görmek hosunuza mı gidiyor
    yoksa sadece güçlü olsun phonex olsun sadece phonex oynarım diyen hırs düşkünülerinden misinz?

ERGENEKON_DESTANI bunu beğendi.
  8. Viraaa

Viraaa User

bence butun modullerin kalkmasi daha mantikli.eski sistem.goli ve tasarimlari olmasi daha guzel.spectrum sentinel solace diminisher bide vaga ve tasarimlari.bide yetenek gemileri olsun aegis felan tamamdir.eski duzen daha guseldi hem savaslar iyiydi hem vs ler.

9. kesinlikle katılıyorum diğer gemiler mesela goliyle aynı özellikte
    retiarus-hecate-tartarus-disriptör-hammerc yani bi denge olduğu zaman oynamak zevkli herkes kendi tarzına göre oynar aegis de oynar hammer da hız istiyorsa cok az farkla hızlı ama dengeli tartarus da hecate de ama orcus ve cent da öyle bir dengesizlik var ki diğer gemiler sadece çöp yolda sayborg görünce güzel gemi ama enayinin orcusu yokmus ki sayborg oynuyor gözüyle bakılıyor oysa eskiden hazerfan alırdık golinin sp tasarımını renginden dolayı alırdık bi denge ve zevk vardı şimdi tamamen dengesizlik güc farkı var

ERGENEKON_DESTANI bunu beğendi.
  10. YARGU

YARGU Guest

11. Ban yemiş hesaplar aylık sıralamada halen gözükmekte adam ulaşılması imkansız 500m aylık sıralama yapmış bugla almış birinciliği bu hesap kapatılsa bile sıralamadan düşmüyor sorum şu aylık sıralamayı 2. bitirirsem 1.lik ödülüne sahip olabilir miyim ?

12. TanrıEru

TanrıEru User

Bu gemiler aralıklarla sıralamadan tekrar çıkarılıyor bahsettiğin gemilerin çoğu inaktif hesap o sebeple oyunda garip bir bug olup sıralamaya giriyolar dikkat etitysen hepsi acemi uzay pilotu ama bildiğim kadarıyla eğer sıralamadan kalkmazlarsa ödülü alıyorlar

13. byturbo_

byturbo_ User

hayır onlar direkt 20-30m ile başlıyor sıralamada onları geçmek sıkıntı değil aktif gemiler değil onlar bu dediğim gemiler şeref tp bugu yapıp 300-400m kasıp 24 saatte binbaşıdan KURMAY ALBAY Tümgeneral olan gemiler bunlar banlansa bile sıralamada gözüküyorlar ödül almasınlardiyorum alacakları ödülü de 2. sıradakilere aktarsınlar vs. Adamlar hem GİŞ'larını ihlal ediyor hem de cezası kesinleşmiş gemiler banlanmış oluyor ona rağmen 2. sırada olanlar 2. sıra ödülünü alıyor bu adaletsizliği gidermelerini talep ediyorum. Ve o kadar para yatırmışken eğer ödülüm verilmezse de yediğiniz küfürlerin yanı sıra hakkımı da helal etmiyorum bilginize.

14. Mineral

Mineral User

Lütfen sakin olunuz.En kısa zamanda tüm sorunlar çözūlecektir.Tek sorun en kısa zamanïn ne zaman olduğu.

15. TanrıEru

TanrıEru User

Konulara girip saçmalamayı ne zaman kesersin dostum tartışmalarınızı hergün gördüğüm yetmiyordu şimdi bir de saçmalıklarını görüyorum

16. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Ne güzel konuyu açmışsınız, bu soruyu merak eden oyuncular sayenizde bilgi alacaktır derken 2. hesaptan girip saçmalamaya başlıyorsunuz. Kendi kendinize yapıyorsunuz şuan.

Adaletsizlik yaşadığınız zaman ödülünüz de support ekibimize mesaj atarsınız gereken inceleme yapılarak aksiyonlar sağlanır.

Yatırdığınız paranın bizim için hiçbir BAĞLAYICILIĞI YOKTUR! Kendinize yatırıyorsunuz bunu diğer oyunculardan avantajlı olmak için. Banka kuruluşu değiliz şu kadar üstündeki kartlara ayrıcalık tanıyoruz diye bir kuralımız yok ve yatırdığınız parayı da belirtmeniz sizi diğerlerinden üstün kılmıyor.

Karşınızdaki muhatapla konuşurken öncelikle sorunun sonucunu bekleyin ardından ettiğiniz küfürleri veya hakkınızı ortaya dökün. Belirteyim ki üstümüzde bir hakkınız yok sizin. Yaptığınız saygısızlıktan ötürü tüm hesaplarınıza 1 gün uyarı veriyorum.

Konunuzun kilitlenip arşivlenmesi uygundur. Daha düzgün bir şekilde konu açtığınız zaman tekrar cevap alabilirsiniz.

Uyarılara rağmen aynı tutumda devam ettiğiniz için size de gereken cezai işlemi uyguluyorum.

İyi Forumlar.

17. Hysteria

Hysteria User

konu raporlara eklendiyse kilitlenebilir sayın @YARGU destek veren arkadaşlara teşekkürler

18. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

İndeks'e eklenip, talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

19. UCB

UCB User

Keşke şu forumda uyguladığınız katı kuralları oyunda da uygulasanız ne güzel olacak yıllardır süre gelen bir adaletsizlik mevcut bunu darkorbit oynayıpta bilmeyen yoktur sanırım hile kullananların banlanmadığı kullanmayanın banlandığı bir oyun oldu artık darkorbit üzücü

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.