Ne Zaman Ceza Gelicek

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *ECHQ*** tarafından 5 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Anlaşılmaz bir şekilde teknik ekip mi idareciler mi bu oyunun idaresiyle ilgilenen her kim var sa müdahil olacak mı oyunun gidişine? Her şeyi bot u tutucu yu bug u anladık eyvallah ta 8 gemi bağlayıp haritaya çıkmak ta nedir???? Verilecek bir cevabınız yapılacak bir müdahaleniz varsa buyrun ne duruyorsunuz....Ha yoksa burda zaman harcamanın manası takdir ederseniz kalmamakta....Zaman harca para harca emek harca oyun da olsa heba oluyor...LÜTFEN....Kimsede kalkıp 3 maymunu oynamasın herkes herşeyden haberdar ne olacak ne yapılacaksa bilgilendirme olsun ne yapacağımıza bizde karar verelim....

2. Harbiden şeyi cıktı artık bu işin , ama yine kullananlara kızmıyorum çünkü her zaman diyorum artık bu şeyler resmi olarak açıklanmasa da serbest bırakıldığı açık net . Suç kullanmayanlarda:) Hala yeni harita yeni lazer falan gelecek diyorlar adamların gündemiyle bizimki çok farklı.

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız yeniden düzenlenmiştir.

Sürekli dile getirdiğimiz gibi bizlerin bu konuda tüm takımlar olarak kısıtlı yetkileri var. İllegal ve bug durumları için yalnızca raporluyoruz. Umarım gerekli cezalar sağlanır.

İyi Forumlar.

вσzкυят[ƒαтѕα] bunu beğendi.
  4. arkadaş çok doğru söylemiş 6 7 gemi bağlayıp tek kişi hem kasıyor hem savaşıyor hemde millete chatten sayıyor eskiden admin gemileri vardı gezer tespit ederdi yoksa artık admin gemileride bu adamlaramı çalışıyor yoksa bu ne rezalet gal klanı ases klanı tc klanı bela klanı ve wars klanı bu işi rutine bağladı her gün yapıyorlar yazıklar olsun

kesinlikle bizim insanımıza adminlik ve oyun yetkisi vermemeli bu buglar hep ordan yayılıyor

Son düzenlenen: 5 Ağustos 2021
  5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Hangi adminin bunlara çalıştığını yada yardım ettiğini bana söyler misiniz?

Oynadığınız serverde illegal bir sorun olunca neden direk Türk adminler yapıyor düşüncesine kapılıyorsunuz? Birçok oyuncu global oynamaktadır ve burada da farklı ülke adminleri vardır. Dediğiniz yayılımları belki buradan yapıyorlar? :)

İyi Forumlar.

6. az çok tecrübemiz var yıllardır oynuyoruz kulağımla duyduğum şeyler var adam diyorki tanıdığım admin var neden bize bug yapmasın herkes yapıyor diye konuşmalar var ve hep buna karşı olduğum bu admlarla iltisapı kestim ispat size kalmış zaten biliyorsunuz zaten birt gemi çıkarın videonuzu kendiniz çekin sonsuz ban verin

tamam anladık oyuncu kalmadı iltimaslı gidiyorsunuz ama bu kadar değil chati boş bırakıyorsunuz adam akşama kadar ana bacı küfrediyor siz akşam geliyorsunuz adam lan yazıyor hop kaç saat ban olmaz yeter yorulduk

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Ağustos 2021
  7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Geçmiş dönemde takım içerisinde çürük elmalar olmuş olabilir ve yapılmış haksızlıklar da olmuş olabilir. Yılların oyunu ve takım aktif olarak sürekli güncellenmektedir. Biliyorsunuz ki kimse burada komşu değil ve herkes birbirini zamanla tanıyor ve içerideki çürük elmaları bu süre zarfında görüyor. Tabi bu zamanda da bunların yaptıkları da oldu diyebiliriz.

Ama şuanda siz bunun arkadaşı var diyerek bizden bulun demeniz samanlıkta iğne aramaya benzer. Bize isim verin nick verin bişey verin bağlantısının kim olduğunu söyleyin bakalım görelim gerçek mi değil mi?

Lütfen art arda yazmayınız. Düzenle kısmından eklemek istedikleriniz ekleyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

Dontforgetme bunu beğendi.
  8. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Yazdığım yazının amacı kısaca özet geçecek olursam '' Oyun oynanabilirlilik açısından iflasın eşiğinde ve bunun gerekçeleri herkes tarafından malum tekrar tekrar yazmanın bir manası belki getirisi olabilir düşüncesinden problemler dile getirilebilir. Ben şahsım adına birilerinin ceza alıp oyundan men edilmesi taraftarı değilim yalnız oyuncuların empati yapıp karşılarındakininde aynı erişimi sağlamak amaçlı oyunu oynadıklarını farketmeleri ve ona göre davranmalarıdır. Aksi davranışta bulunanların anlık şekilde kendilerine müdahalede bulunulması gerekir ki oyun stabil şekilde ilerleyebilsin. İnsanın içini acıtan ise bunun farkında olunmasına rağmen gereken müdahalenin yapılmaması. Ve başlığın CEZA NE ZAMAN GELECEK olmasını şahsım adına yadırgadım. Çünkü ceza kesilse dahi yolu yordamı yöntemi öğrenmiş kişiler aynı şekilde devam edecekler yada bu tip yöntemleri bulma adına girişimlerde bulunacaklardır. Oyunun şeref tecrübe sıralama vb ayrıcalık olarak gözüken üstünlükler uygulanan yöntemler sonucunda illegal yaklaşımda bulunanlar tarafından diğer oyuncuların hakkı sonuç olarak yine gasp edilmektedir. Sizler bunu ceza olarak nitelşendirebilirsiniz oysaki aslında diğer oyuncuların hakkını iade olarak görmeniz gerekmektedir. Ve bunu yapabileceğiniz bir çok yol ve yordam vardır.... Şahsım adına isteğim hakkımı olanı alabilmek çünkü para emek ve en önemlisi telafisi mümkün olmayan zamanımı harcamaktayım.

9. Barnex

Barnex User

N/A ya ctl happy e botları banlayın yazdık adam bana chat ban atttı koruyolar bot kullananları hileye göz yumuluo .ceza şarrt biz hilesiz oynuyoruz.

oyun yetkilileri az karekterli olalı keyfekeder yöneticilikmi olur kafasına göre yazıo konuşuo biz ufak bişey yazınca chat ban hilecilerle sohbete devam

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Ağustos 2021
  10. İsteyen inkar edebilir fakat tanıdık admini olan kullanıyor, oyunda herkes bunu biliyor. Kuzenim öyle gemisini açtırdı geçenlerde bandan. Dürüst olmak gerekirse yıllar evvel ilk oynadığım zamanlarda ben de tanıdık admin kullandım.

11. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Üslubunuz sansürlenmiştir.

Yaşadığınız sorunun ne yazık ki çözüm yeri burası değildir. Öğrendiğim kadarıyla ceza almanızın sebeplerinden birisi görevliye karşı üslupsuz bir tavır sergilemenizden dolayı. Bu konu ile ilgili daha şikayetinizi ve sorularınızın cevaplarını öğrenmek için support ekibimize bilet atınız.

S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır | DarkOrbit TR

Gerçekten merak ediyorum kuzeninizin ID adresini support'a atar mısınız? Kim tanıdığı bir görelim yada direkt bize yönlendirin biz bakalım. Lütfen lafta kalmasın bu şekilde belli bir ithamlar yaparak ortada bırakmayınız. Kuzeninizin Nick veya ID adresini bu mesajın linki ile suppot'a atınız.

İyi Forumlar.

12. adalet ölürse her şey ölür darkobitte bunun en ğüzel örneği ,bu oyun öldü kapıya kilit vurması da yakın, millet yolunacak kaz gibi para yatırıyor o yüzden iyi kötü bugünlere kadar geldi. millet oyunu bırakmaya başladı haritalar bomboş, bunun sebebi de yönetimdeki basiretsizlerin oyun için gerekli önlemleri almaması ve gerekli cezai işlem uygulamaması. kimse kimseyi kandırmasın 13 yıldır bu oyunu oynuyorum, illegal oyuncuların namı diğer kolsuzların onursuzca ama yine de en iyisini yaptığını düşünüyorum nasıl olsa ceza yok kim kime dum duma, biz forma ve suppporta yazalım duralım millet ne oluyor ki, yukarıda admin video çek supporta at diyor eyyyyy admin bu güne kadar attık da ne oldu ki bundan sonra atsak ne olacak yönetim bu durumu bilmese sana hak vereceğim milleti de kendinizi de kandırmayın darkobit serüveni bitti sadece uzatmaları oynuyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ağustos 2021
  13. smoonrise

smoonrise User

Ne zaman botcular - bugcular - tutucular muslukları kısar para akışını azaltır o zaman sanırım bir temizlik başlacak gibi duruyor artık , bu kadar ayyuka çıkmış illegal durumlara karşı sessiz kalmanın başka bir izahı şuan için mümkün değil .

Bekledikleri varsa bile bu kadar zaman bu maduriyetlere müdahale etmemek bile kendi başına hata olarak hanelerine yazılır , biz her fırsatta ilk günden beri loglar elimizde diyorlar gereken yapılacak diyorlar bakalım ne kadarı ellerinde ve ne kadar geriden cezaları uygulayıp başlayacaklar .

Mesela en eski ve cezası verilmeyen bug magma-hp-yansıma Lf4 elde etme bugu - bot olarakta aklımda kalan serverlar birleşmeden öncesi başlayan hatta o zamanlar foruma yazıp bildirildiğinde bazı yetkililer tarafından yok öyle birşey , bot olsa bile tarama sistemi var banlanırlar denilip ithamda bulunmayın diye bot kullanılıyor raporlayın yazanların uyarıldığı zamanlardan beri bakılması gereken bir zaman dilimi aklımda kalan varsa daha erken zaman bakılması yazan yazsın ( onunda öncesinde sadece peti ile kutu toplayan gemisi ile toplayamayan ve kaçamayan zamanı var , eğer sistemleri yetiyor ise onlarıda tesbit etsinde arge silme banlamasından sonra uzun süre onlar hüküm sürdü )

14. Dark9878

Dark9878 User

Botların hepsini kalıcı banlayamazlar bence unity geçince botçulara yönelik geçici bir ceza verilir hala devam edenlere kalıcı ban atılır eğer botu tespit edebilirlerse çünkü şu an botlara karşı elleri boş gibi duruyor ve moderatörlerim şu an en yeni unity haberi nedir bir gelişme var mı ne zaman gibi gelir unity .

15. tcares

tcares User

sayın fm bosuna oraya yazı yazmıssın.
    sizin oraya o yazdığınız kim bunlara yardım ediyor diye birşey yazmıssnız..
    Kımin kime yardım ettiğini kimse buradan sizlere kesin kanıt olarak ispatlayamaz. Oyuncular sadece oyun içindeki olayları chatteki olayları izler ve bu kanıya varırlar. chatte biri bir yazı yazar ban alır aynı yazıyı başkası yazar ban almaz örnek gösterilebilir ki bu çok oluyor oyunda..

Benim hesabım kapandı. 2 defa kapandı. chatten defalarca süresiz banlar verildi bana. Benim asıl oyun hesaplarım forumdan banlı gidin kontrol edin hakaret mi etmişimde ban almışım!!!!
    beni defalarca tehtit etti hesaplarımı kapatmakla darkorbit ekibi..
    en sonundada ben bana chatten küfür eden oyuncuyu ki tüm darkorbit ekibi olayın ne olduğunu biliyordu ayrıntısını tekrar yazmayam, benm sülalemde küfür etmedik bir kişiyi bırakmamış -imha ettiğim için bana o oyuncu küfür ettikten 15 saat sonra hesabımı kapattılar !!! ben onlara ceza uyduruyorsunuz hesabımı kapatmak için diye kaç defa yazı yazdım.. benim hesabımı merkeziniz kapatmadı sizler kapattınız.. Ben oyuncuyu " normalindne fazla imha etmişim" verdiğiniz cevap buydu. pushing cezası verdiniz benim hesabımı ve imha ettiğim oyuncunun hesabını kapattınız.
    Şu anda bengittim 8 irisili gemiyle 2 ORGENERAL 1 GENERAL 3 gemiyi aynı anda sizlerin tabiriyle puşing gemisine çevirdim.. niye kapatmıyorsunuz o 4 hesabı!!!!
    herkese eşitsiniz adilsiniz .. her oyuncuya eşit mesafedesiniz de niye kapatmıyorsunuz 4 hesabı .. merkeze bildirmissnizde benim hesabımı kapatırken ben sizlere ceza uydurmayın yazarken ben sizlere yaptığınızın yanlış olduğunu yazarken benimle dalga geçer gibi verilen cevaplar vardı.. sizlere bana verdiğiniz cevapların yanlış olduğunu yaptığımın niye puşing olmadığını açıklarken üstüne basa basa bir hesabı normalden fazla imha etmek puşingtir yazan sizlerdiniz.. sayı vermediniz en sonunda 10 dan fazla supporta sayı kaç diye sordum en sonunda cevap olarak tp/şöhret puanı düşmeye başladığı an dediniz 5 dediniz yani..
    herkese eşitsiniz kimseye ayrıcalık tanımıyorsunuz da benim hesabımı ki puşing yapmadığım halde puşing yaptın diye iftira atıp hesabımı kapattınız da o 2 orgeneral 1 generalı niye kapatmıyorsunuz.. 2 orgenerak 1 general aynı anda 8 ırıslı gemiyle imha olunur mu!!!
    o adamlar oyuncuymus gibi oyuna girip milletle maytap geçiyor sen oyuncumusn diye..
    sizler yapmanız gerekeni yapmadığınız için biz sizlere duyduğumuz saygıya sebeb o programları kulnmadığımız için onlarla muhatap olmak zorunda kalıp o programları kullanan kişlere sebeb hem oyun oynayamıyoruz hem onların bizlerle geçtikleri maytaplara muhatap olup birde ustune hakaretlerini dinliyoruz chatte . sen oyuncumusn vb . buda yetmiypr birde program kulndıklarını yzülerine karsı söyleyince hepsi birleşiyor küfür ediyorlar seni itibarsızlaştırmak için hepsi beraber hakaret ediyorlar..
    program kullanmayan oyuncular sizlere söyledikleri herseyde haklıdır..
    darkorbit temsilcileri bosuna program kullanmayan oyuncularla uğrasmayın.. hepsi oyun oynamak için çaba sarfediyor.. oyuna giryor her taraf bot. botların içinde görev etkinlik yapmaya çalışıyor tam o sırada program kullanan çıkıyor 2-3 tane gemi zaten botların içind ezor oynanan oyunu hiç oynanmayacak duruma sokuyor adamlara karsı zaten birşey yapamıyorsun. birde geçiyorlarkarsına sen oyucnumusn sen şusun busun diye hakaret edip dalga geçiyorlar..
    program kullanmayan oyuncular bunlara karsı aferin mi diyecek sorayım sizlere!!!! bunların program kullanmasına biz mi izin veriyoruz .. kim izin veriyor bunların göstere göstere program kullanıp birde kullanmayanlarla dalga geçmelerine sayın fm!!!!!!!

16. smoonrise

smoonrise User

Vayy be aklıma 1 gemiyi 250 küsür defa kesip tamir cpunun tamir bitiş sayısını takip edip irisleri patlayana kadar kestiğim günler geldi aklıma ne günlermiş :D Eskiler hatırlar bu tür operasyonları ;):p:D

'' Merkezin ''kendi menfaatlerini korumak için pushing ile ilgili bazı önemli kuralları kendine saklamasından dolayı tebrik etmek lazım . Pushing cezasının gizli kapaklı kuralları sayesinde biz patlasak bizide banlayacaklar bu gidişle , etkinliklerde dikkat etmek lazım kimsenin karalistesine dahil olmadan etkinlik yapmak lazım mazAllah alektrik gibi bizide tek taraflı çarpmasın bu pushing işleri .

Son düzenlenen: 7 Ağustos 2021
  17. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

İş yoğunluğuna bağlı olarak gözden kaçmalar olabilir veya haksız banlamalar olduğunu düşünüyor olabilirsiniz bu tip durumlar için Support Ekibimiz vardır ve orası ile iletişime geçerek ban almayan oyuncuların SS'lerini atarak ihbar edebilirsiniz. Bu sayede gözden kaçan oyuncular için yaptırım yapılmaktadır. Ama chat için çözüm yeri maalesef burası değildir.

Chatten haksız ban aldığınızı düşünüyorsanız bunu yalnızca supportla çözebilirsiniz. Eğer hatalı tutumunuzda ısrar ediyorsanız tehdit değil bu tutumu sergilememiniz için cezai işlem uygulanacağını söylemiş olabilir arkadaşlarımız.

Normalde bir hesabınızdan ban aldığınız zaman girdiğiniz tüm yan hesaplar tespit halinde banlanmaktadır. Şuan sizin hesabınıza bu işlemi yapmayacağım sorunu çözene kadar.

Pushing cezasında her iki tarafta bu cezayı almaktadır ve anlattığınıza göre haksız kazanç sağladığınız için kapatılmış.

Şuna bir açıklık getirelim gemilerin rütbeleri bizim için bir anlam ifade etmemektedir. Eğer pushing yapılıyorsa gereken cezai işlemi uygularız. Ama pushing uyduruluyorsa buna herhangi bir işlem yapmayız.

Şimdi pushing sistemi nedir?
    SSS: Pushing Sistemi | DarkOrbit TR

Pushing'in amacı haksız kazanç elde etmektir. Örneğin, adam kesme görevlerini ezik gemilerle yapmaları veya yan hesaplarıyla yapmaları bu kategoriye girer.

Sizin olayınız bambaşka buna bir açıklık getirelim. Siz husumetli olduğunuz oyuncuları defalarca keserek pushing adı altında banlatmaya çalışıyorsunuz. Bu oyuncular belki bot kullanıyorlardı belki de size bilerek patladılar bunun detaylı araştırması ekiplerimize aittir. Burada bizim işlem yapmamız gelecek oyuncular da şunu doğuracak: Birbirlerine karşı husumeti olan oyuncular, yaratık altına yatarak veya pet zafiyetlerini kullanarak karşı tarafa kesilecek veya kesecekler defalarca aynı gün içinde ve bunu pushing kategorisine sokmak isteyecekleri.

Peki bu durumda yapılanlar doğru olacak mı?
    Bakınız şuanda yazdığını olayın bu konu ile bir bağlantısı yok ama sizi cevapsız bırakmamak adına yazıyorum. Konunuz için dilerseniz kurallara uygun bir konu açın veya support ekibi ile iletişime geçiniz. Eğer bu konuyu buradan konuşmaya devam edersek, konu amacı dışına çıkmış olacak ve kapanacaktır buda diğer arkadaşımıza haksızlık olacaktır. Lütfen bunun bilincinde olalım.

Haksız kazanç sağlayacak şekilde imha etmek pushing sistemine girer ama husumet amaçlı imha etmek ve bunu pushing sistemine sokmaya çalışmak girmemektedir.

Eğer karşı taraf size hakaretler ediyorsa bunu supporta bildirmeniz ve chat üzerinden reportlamanız lazım ki bizler de gereken aksiyonları alalım. Ama karşılıklı atışma girerek huzuru ve sukuneti bozuyorsanız her iki tarafa da gereken müdahale yapılır. Yalnız siz karşı tarafı kışkırtarak ceza almaları için haksız tahrik altında hakarete başlıyorsanız siz ceza alırsınız. Bu konuda en net cevapları Chat Admini arkadaşlarımız bilmektedir. Support ile iletişime geçerseniz gerekli cevapları da alabilirsiniz.

Rütbeli gemileri defalarca kesmiş olabilirsiniz ve bunların bot kullandığını iddia ediyorsunuz o halde olay doğrudan merkez ekibe gitmektedir ve illegal program konusunda inceleme yetkileri kendilerine ait olmaktadır.

Açık konuşmak gerekirse eğer, yaratık altına yatarak canı azaldığında bu oyuncuları kestiğinizi iddia etseler inanılmaz bir mahkum çıkmazına gireriz ve pirinç taşı ayıklamaya başlarız. :) En basit örneklerinden birisidir bu. Kızdığınız veya uyanıklık yaparak husumetli olduklarınızı banlatamadığınız da ettiğiniz laflarda haklı görüyorsanız bunu da size bırakıyoruz değiştirmeye uğraşamayız bu zihni ne yazık ki.

Biz program kullanmayan oyuncularla uğraşmıyoruz. Yapmaya kalktığınız algı manipülasyonu işinden lütfen vazgeçiniz. Siz hangi şartlarda patlattığınıza bakarsak bu oyuncular bot kullanımında yakalıyorsunuz ve azami olmasa da çok sayılmayacak bir şekilde kesim yapıyorsunuz. Bot işin içine girince yukarıda söylediğim gibi merkez ekip yetkisine girer ve biz raporlama yaparız. Ama şunu da gözardı etmeyiz ki yaratık altına yatarak az canları kaldığında birden fazla bunu tekrarlayıp tekrarlamadığınızı. Demek ki burada filtremize takılan bazı noktalar olmuş diyebiliriz.

Kısa bir örnek daha vereyim, bulunduğum bir server de aynı klanda oynadığım bir oyuncu sırf 1. sıralamaya gelebilmek için yan hesaplarıyla diğer oyunculara pushing yapmaya çalışıyordu. Düşman olduğu klanlardaki full gemileri patlatmak için istasyonu imha etmeye geldiklerinde sürekli belirli bir oyuncuya odaklanıyordu. İşin özü arada pek bir fark yok sizin yaptığınız olayında..

Tavsiyem karşı oyuncuların hesaplarını banlatmakla uğraşana kadar geminizi güçlendirerek gereken dersi vermenizdir.

İyi Forumlar.

18. tcares

tcares User

sayın fm;
    Zahmet edip bir sürü cevap verip vaktini harcamıssın. O kadar cevap vermek için vaktini harcadığın için teşekkür ediyorum. sadece harcadığın vakit için teşekkür ediyorum.. Yazdığın yazaıların hiçbir anlamı yok. hiçbir anlam ifade etmiyor. algı yapıyormusum yok gemımı güçlendirecekmişim :) :) :) yazık
    Karşıdaki oyuncuya puşing cezası verdirmek için oyuncuyu imha etmekten bahsetmıssın kısaca yazdıklarında..
    Ben bana chatten küfür eden oyuncuyu imha ettiğim için hesabım kapandı.. o oyuncunun
    ( bu yazıyı defalarca yazdırdınız bana her seferinde bir daha yazmayacağım diyorum kendime ama maalesef)
    bana küfür ettiğini tüm ekibiniz biliyordu. sebebi:
    bana chatten sürekli küfürler ediliyordu ağır küfürler savaştığım oyuncular program kullanılmıyordu o zaman bu sekılde kestiğim küfür ediyordu. program kullanan az miktarda oyunuc vardı. onlarıda program kullandığı zaman uyarıyordum kullanma yazıyordum.. kullananlarında program kullandıklarını ispatlayıp sizlere bildiriyordum gerekeni yapıyordunuz.. tam olarak ispatlıyordum.. bu oyuncu program kullanmamış olabilir gibi şüphe olan hiçbir videoyu falan atmıyordum tam olarak ispatlıyordum..
    3 tane klanın oyuncularına gelinceye kadar ki küfürleride genelde onlar ediyordu bana yan çar açıp genelde ve supportunuzla olsun chatteki adminlerle olsun buna sebeb sürekli birbirimize giryorduk ve ben sulalemdeki herkese küfür edilirken ben ban yiyordum.
    aklıma geldi ispatlıdır bu yazdıklarım itiraz etmeyin.
    oyucnunun biri küfür etti chatteki admininiz ban vermedi ban almadığını ispatladım ben ban yedim.. supportunuza bunu yazdım ssupport admininiz ban verdim yazdı oyuna girdim oyuncu hala banlı değil o sırada chat admini değişmiş ona yazdım buna ne diye ban vermiyorsunuz kontrol eti tamam ben banladım yazdı kontrol ettim oyuncu yine banlı değil supporta tekrar yazdım ( supportun verdikleri cevaplar 15 dakika içinde geliyordu ) supporta admini ben ban verdim su anda yazdı oyuna girdim oyuncu yine banlı değil o sırada chatte başka admin var ona yazdım oda ben banladım şimdi yazdı yine banlı değil.. tekrar supporta yazdım yine support admini ben banladım yazdı . 3 tane farklı support admini ban verdim yazdı 5 tane chat admini ben banladım yazdı .. en sonunda chatteki adminle birbirimize girdik benban aldım oyuncu hala banlı değil.. diğer hesabımla chate tekrar girdim birbirimize girdik o oyuncu hala banlı değil.. support adminleriniz chate geldiler 3 tane support admininizle özel odada bu konuyu tartısmaya başladık bilet numaralarını attım onlara kontrol ettiler gördüler herneyse ben bunu tartısırken bana özelde bir oyuncu yazı yazdı sen kimle konusursan konus o gemi ban almayacak... özel odadaki adminlerinize dedmki sadece yazıyı iyi okuyun.. siz kimseyi korumuyorsunuz değilmi hersey ortada. işinize bakın . özel odayı kapattım tekrar özel oda açtırdılar açmadım ne halınız varsa görun yazdım 5 tane farklı chat admını ban verdim yazacak 3 tane farklı support admini ban verdim yazacak o sırada ben bu bana küfür eden oyuncuyu banlatmak için 12 tane de ban yıyecem ne haliniz varsa görün yazdım özel odayı tekrar açtırdılar bana bana özelden o yazıyı yazan hesabı kapattıklarını yazdılar birde o oyuncuyu banladıklarını yazdılar bende cevap olarak artık beni ilgilendirmediğini kontrolde etmeyeceğimi ve bana bir daha her oyuncuya eşitiz yok kimseyi korumuyoruz yazmayın yazdım özel odayı kapattım..
    ben chatten yazdığın yazıda ima olma olasılığı var diye ban yedim yazdığın yazıda ima var değil yazdığın yazıda ima olma oalsılığı var diye ...
    ben bana küfür eden oyunculara ban verdirmek için defalarca ban yiyordum..
    bana 8 defa arka arkaya küfür etmiş oyuncu alt alta her satıtda sülalemdeki herkese küfür etmiş yazdım ki admine bunlaradamı ban vermeyecen bana ban verdi resim çektim attım supporta oyuna diğer hesabımla girdim vermemiş ban o oyuncuya özel oda açtım başkaadmin geldi ne yapayım şimdi yazdım o sırada başka admin geldi ne oluyor burada yazdı oraya ayzdım beni uğraştırma yazdım görevli admin benim yazdı özel odayı kapattı .. derin bir nefes aldım özel odayı tekrar açtım sabırlı insanımdır ben .. başka bir admin geldi chatteki banlamayan 1 ilk özel odayı açtığımda ilk gelen 2 . özel odayı kapatan 3 . bu 4. admin buyrun yazdı . şimdi bana o yazılan yazıları buraya size yazsam ne olurdu yazdım cevap olarak iyi olmazdı yazdı . peki yazdım bana küfürler edilriken banlamdınız özel odayı açtım özel odayı kapattınız buraya yazmadım ama hakkınızda ne düşündüğümü siz onları yaparken ne söylediğimi buraya yazmama gerek var mı yazdım.. özel odayı kapattım.. bu olayı supportunuzla tartısyorduk . bunu niye yapıyorsunuz amacınız nedir diye soruyordum supportunza en son cevap geldi ( ben supportunuza maili attıktan sonra 5dk ıle 15 dk arasında cevap geliyordu önceden) benim ismimli yazmıs bey diye eklemiş.. sana birisi küfür ettiği zaman ban verilmezse bize yaz gerekeni yapacam demiş. bu yazıya cevap verdim yine olacak bu chatteki görevlileriniz bunu bilerek yapıyor amacınız nedir beni alakadar etmiyor ilgilendiğiniz için teşekkürler zaten ben her küfür yediğimde size yazıyorum cevap vermenıze gerek yoktur iyi görevler yazdım gönderdim .. girdim oyuna yaklasık 20 dkka sonra yine bana chatten küfür etti sülalemdeki herkese.. resim çektim biliyorum banlamayacak . kaydettim oyuncunun nikini aldım profilini aldım. chate yazdım sayın admin bu oyuncunun yazdığını görmedin heralde yazdım bana cevap bile vermedi. sayın admin o yazıya ban vermeyecende neye ban verecen yazdım ben ban aldım.. resimleri supporta attım diğer hesabımla oyuna girdim.. sayın admin o yazıyı gördün niye ban vermediniz amacınız nedir yazdım bir daha ban aldım o oyuncu hala banlı değill cjate yazıyor. 3 . hesabı açtım o oyuncu hala banlı değil.. chatteki admin değişti.. o chat adminini görevden aldınız o oyuncuya cha banı verdiniz.. bend egittim bana o küfürü eden sülalemdeki herkese küfür eden oyuncuyu yakaldım kestim tekrar yakaladım kestım tekrar yakaldım kestim bana chatten küfür edildikten 15 saat sonra resimde pc saati olduğu için süreyi iyi biliyorum.. benim hesabımı kapattınız pusing yaptın diye. oyuncuyu 12 defa imha etmişim.. verdiğinizcevap suydu;
    "bir oyuncuyu gereğinden fazla imha etmek puşingtir".
    bende sizlere komik olmayın ceza uydurmayın ben pusing yapmadım puşing kuralları buarada yazıyor ( sayın fm yukarıda bana attığın linkleri attım supporta) ne demek gereğinden fazla imha etmek puşingtir nerede yazıyor bu yazı ayrıca sayı kaçtır gereğinden fazla imhada ben cetele mi tutacağım savaşırken kimi kaç defa imha ettiğimin hem bu suistimal edilir böyle birşey yapmazsınız pusng karşılıklı anlaşmalı imhadır bana küfür eden sahsıyetle nasıl anlaşma yapmışım? ayrıca kademeli tp/şöhret indirimi var sistem zaten diyor ki oyuncuyla savaşacaksan savaş ama sana puan vermeyecem diyor ben görevde yapmadım neyin pusngınden bahsediyorsunuz hesabımı kapatabilmek için ceza uydurmayın yazdım..

bana cevap olarak " gereğinden fazla imha puşingtir" ayrıca görev yapmamıssın tp şöhret puanı almıyorsun ama imha ettiğin gemi sayısı ilerliyor rütbe puanı alıyorsun yazdınız.
    bende cevap olarak sayın adminler hata yapıyorsunuz, kontrol edin. tp/şöhret puanı vermeyen gemi imha edilen gemi sayısına eklenmez dolayısıyla rütbe puanı vermez , zaten bu oyuncular savaşırken pusıng cezası almasın diye geldi sistem diyorkı savaşıyorsan savaş sana ödül vermiyorum . zaten pusng yapan 5 den fazla imha etmez puanlar dusüyor. ayrıca gereğindne fazla imha sayısı nedir sayı kaçtır cetelemi tutacağız burada ayrıca suıstımal edilir oyuncu açar bır tane citadel ateş çek yapar savaşırken kendisini grup içerisinde sürekli imha ettirir yanlış yapıyorsunuz yazıp o senin bana attığın link varya fm bır daha attım bunu iyi okuyun yazdım..
    en sonunda gereğinden fazla imhanın tp şöhret puanının düşmeye başaldığınd apusnge girdiğini yazdını ama hala rütbe vermediğini kabul etmediniz ve benim tüm hesaplarımı kapatmakla tehtit etiniz..
    bunun için burada forumda defalarca tartıstık
    fm yazmıssın benim forum hesaplarımı kontrol edin yazdıklarım orada .. banlı hesaplarım forumdan ..
    ben kontrol edin imha edilen hesap belli bir sayıdan sonra imha edilen gemi sayısına eklenmez ve rütbe puanı vermez diye kaç defa yazmısım bana dalga geçer gibi kaç defa cevap verilmiş kontrol edin en sonunda ispatlayınca forumdan ban chatten üresiz ban supporttan tekrar hesaplarımı kapatmakla tehtit etiniz..
    fm ben pusing yapmadım gittim bana chatten sülalmedeki herkese küfür eden oyuncuyu imha ettiğim için bana puşing cezası verdiniz.
    benim iddam şuydu . BENİM HESABIMI KAPATABİLMEK İÇİN CEZA UYDURDUNUZ..
    siz ise BİR OYUNCUYU ÜST ÜSTE İMHA ETMEK PUŞİNGTİR İMHA EDEN VE EDİLEN CEZA ALIR yazdınız. sayıyı ise TP/ŞÖHRET PUANI DÜŞMEYE başaldığı an yazdınız..
    BENİM HESABIMI BENİM İMHA ETTİĞİM OYUNCUNUN ŞİKAYETİYLE KAPATTINIZ pusng cezası verdiniz..
    bende 8 ırıslı gemıyle 2 orgeneral bir general 3 gemıyı ust uste imha ettim attım supportunuza..
    ya bana uyguladığınız gibi onlarada aynı cezayı uygularsınız yada buraya geçip de biz kimseyi korumuyoruz kimseye ayrıcalık yapmıyoruz yazmayın..
    2 orgeneraş 1 generalı 1 kere kesipte atmadım size . 3 ndede enerji transferi açık . benim onları imha ettiğim gemide sepromlu 20 bın vuruyor . burada ya anlaşmalı imha vardır . adam oyundan düsse onu kessem olduğu yerde mi doğuyorda yaratık altında kalmıstır yazıyorsun.. oyundan düşmesi için netin kesılmesi lazım o esnada patlayınca gemi nerde doğuyor hangarda doğmuyormu fm!!! bizbu oyunu bilmiyormuyuz sadece siz mi biliyorsunuz oyunu..
    benim hesabımı o sekılde kapattınız sizlere ceza uydurmayın yazdım ozaman .. o hesapları kapatmıyorsanız adaletten falan bahsetmeyin..
    her oyuncuya eşit olduğunuzdan bahsetmeyin..
    kimseye ayrıcalık tanımadığınızdan bahsetmeyin ki benim olduğum yerde zaten bahsetmeyin..
    buradaki asıl konu oyuncuların program kullanmsıydı siz herkese eşit davrandığınızdan bahsetmişsniz değilsiniz..
    PROGRAM kullanma konusu .. program kullnamayan oyuncular zaten oyunu zor oynuyor botların arasında .. birde adam geliyor açmış oto işaret oto ateş vb programı .. sana zaten kendısı ateş ediyor gemi haritada bile görüyrsun gemıyı ateş ede ede geliyor. adamın üstüne işaret koyuyrsun inside açıyor kendısı inside süresi bitiyor sana pld 8 atıyor kendısı. o bitiyor ema atıyor sırayla yapıyor otomatık . bunu kullanan oyuncuya aferinmi diyecem.. ben bu oyuncuyla nasıl savaşacam adamdan zaten kaçamıyorum çünkü adam seni işaretlemek için uğraşmiyor ema atsan bile ateşe devam ediyor.. ben bunu kullanan oyuncuya aferinmi diyeceğim:. adamların bunu kullandığı yetmiyor birde oyun chatınde sen oyuncumusun yazıyorkı sen oyuncumusun sen oynamayı bılmıyrsun yazma ban sebebidri. bunlara ban vermiyrosunuz .. bu program kullanan oyuncularhem dalga geçiyor yetmiyor hakaret ediyor yetmiyor küfür ediyorlar..
    O PROGRAM KULLANAN OYUNCULAR ZEVK YAPACAK DİYE BİZLERE OYUN OYNATMIYORSUNUZ::
    onlara program kullanmaları için izini biz mi veriyoruz .. tabikide darkorbiti suçlayacak kullanmayanlar ki sizde darkrobitin temsilcisi değilmisiniz. tabikide darkorbiti suçlarken sizleri suçlayacaklar. bizim muhatabımız sizsiniz.. karsımzdaki oyuncular göstere göstere program kullanacak ki benim imha ettiim 0 2 orgenerak 1 generalde kullanıyor program o gruptaki herkes kullnaıyor bu olay oluncaya kadar chatte öılletle maytap geçiyorlardı bu olay olduktan sonra chate yazmıyorlar zaten o programı kullanıp birde üstüne bana hakaret edip dalga geçtıkelrı için oldu o olay ki 8 ırıslı gemılerle en az 5 tane hesaplarını 70 den fazla imha ettim 10 dan fazla gemılerını de 15 den fazla imha ettım ust uste .. uyardım onları yapmayın dıye bırde benle maytap geçip sen bizim kim olduğumuzu biliyormusnuz yazıyorlardı bana ..
    benim hesabımı kapattınız da onların nıye kapatamadnız .. bana yazıyordunuz gereğindne fazla imha puşingtir üst üste imha puşingtir diye .. bende sizlere ceza uydurmayım benim hesabımı kapatabilmeki için yapmayın diye defalarca adeta yalvardım .. bana buna sebeb kaç tane form banı verdiniz. bundan sonrakı gelişen olaylara sebeb spam yapıyrsun diye tekrar ecza uydurup hesabımı tekrar kapattınız.
    herkese eşitmıssnız . adilmşssniz. görüyor oyunda herkes.. münferit bazı seyler olabilrmiş. hesabımı kapattınız neyin münferitindne bahsediyrosunuz . aynı olay niye kapatmıyorsunuz .. bu olaya sebeb hala forumdan banlı hesaplarım gir kontrol et .. ARES forum nılkı onunla beraber diğer banlı hesaplarımı görursun onun yazdıklarını kontrol et kaç tane konu açılmış buraya bu olaya sebeb .. cevap verırken bile adil değilsiniz.. o kestiğim 2 orgeneral 1 generali kapatmamak için yıne ceza uydurup tekrar mı hesabımı kapatacksınız.. bana akıl veriyorsunuz ..
    kendi gemımı güçlendirecekmısım ben size sebeb rütbesi albay olan serverlar i birleşmemişdi 55 milyar tp si olan hesapla oynmayı bıraktım.. yeni görevlein hiçbirini yapmamsım duruyor orada . gemımı güçlendıreckmışım .. o kadar yıl önce o sevıyde olan gemı güçlü değildir demii.. su ankı oynadığım hesap yeterınce güçlüdür rahat ol sen..
    adam karsıma geçıp program açıp savaşacak chatten ustune maytap geçecek yetmeyecek küfür edecek benim oyun oynamamı engelleyecek.. senın verdiğin cevaba bak..
    ben mi izin veriyorum o oyuncuya program kullanması için..
    tekrar yazıyorum.. benim amacım kimsenin emeği ile oynamak değil. benim emeğimle oynadınız ceza uydurup ama .. bana verdiniz bana küfür eden oyuncuyu imha ettiğim için puşing cezası
    ORAYA YAZMISSIN ALGI YAPMA DIYE algıyı yapan sensın. ben değilim verdiğin cevapları tekrar oku. algı falan yaptığım yok .. nasıl bana küfür eden oyuncuyu imha ederken puşing yapmadım burada da algı yapmıyorm ama sız benim hesabımı kapattınız adılsenız o hesaplarıda kapatırsınız.. algı yapıyrmusum lafa bak...

19. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

Chat banını kaldırdım

keyifli vakitler.

Selam,

Bu kadar uzun yazmayın :) forum hesabın üzerinden attığın ticketlara baktığımda belirttiğin durumla karşılaşmadım. Farklı bir mail üzerinden mi attın acaba?

Durumu incelemek istiyorum.

iyi günler

20. tcares

tcares User

benim asıl hesabım bu değilki.. benim asıl hesaplarımın forum hesapları banlı biri ARES forum niki .. neyse de şimdi başka bir hesaptan size mail attım o maii attığım hesabın forumu banlı yazdım oraya . bu konuyu yazdım oraya ve hayaligenç yazmıstım başlığına denk geldi.. chat banı önemli değilki kafama takmıyorum ki onu diğer hesaplarımda zaten kapalı aynen bunun gibi . su anda açtım dedğin chat hesabı niye ban aldıysa onlard aynen bunun gibi ban aldı.
    chat banını kaldırdığınız için teşekkür ederim ayrıca..